Трамп пообіцяв посилити контроль за в'їздом до США

Home | США | Від штату до штату | США-Вашингтон | Трамп пообіцяв посилити контроль за в'їздом до США
image

Президент США Дональд Трамп заявив про намір запровадження "нових кроків" щодо посилення контролю за в'їздом іноземних громадян до Сполучених Штатів в рамках боротьби з тероризмом.
Про це він заявив у вівторок, під час звернення до обох палат американського Конгресу, передає власний кореспондент Укрінформу.
"За даними Міністерства юстиції, переважна більшість осіб, засуджених за злочини, пов'язані з тероризмом, починаючи з 11 вересня (2001 року – ред.), прибули сюди з-поза меж нашої країни", - заявив глава Білого дому.
У цьому зв'язку Трамп нагадав про терористичні напади в Бостоні, Сан-Бернардіно, а також в інших країнах – Франції, Бельгії, Німеччині та в усьому світі. В більшості випадках, за його словами, теракти здійснювали вихідці з інших країн.
"Ми не можемо допустити формування плацдарму тероризму всередині Америки, ми не можемо допустити, щоб наш народ став притулком для екстремістів", - заявив американський президент.
Через це, підкреслив він, нинішня адміністрація працює над удосконаленням процедур перевірки тих, хто в'їжджає до країни.
"Ми найближчим часом зробимо нові кроки, щоб зберегти нашу націю в безпеці та не впускати тих, хто може заподіяти нам шкоду", - підкреслив президент США.
Він також нагадав, що військові відомства країни опрацьовують план повного знищення ІДІЛ у взаємодії з союзниками Америки.

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (2 posted):

Wilfredo Farrell on 07/03/2017 06:51:51
avatar
This is actually one of the best initiate that our president has to take to control these kind of things. Hoping for the best.
Thumbs Up Thumbs Down
0
Wilfredo Farrell on 07/03/2017 06:50:09
avatar
Its truly a nice effort by our president. Hope we can control these thing.
Thumbs Up Thumbs Down
1
total: 2 | displaying: 1 - 2

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: