Трамп зустрівся з Лавровим

Home | США | Від штату до штату | США-Вашингтон | Трамп зустрівся з Лавровим
image

Президент США Дональд Трамп під час зустріч з главою МЗС Росії Сергієм Лавровим сам порушив українську тему та підкреслив намір Сполучених Штатів залишатися в процесі врегулювання в Україні.
Про це йдеться в офіційному повідомленні Білого дому, поширеному за результатами зустрічі в середу.
"Президент порушив питання України та висловив прихильність подальшої участі своєї адміністрації в урегулюванні конфлікту, а також акцентував на відповідальності Росії за повну імплементацію Мінських угод", - наголошується в документі.
При цьому підкреслюється, що зустріч Трампа і Лаврова в середу відбулася "у продовження" переговорів російського міністра і глави Держдепартаменту США Рекса Тіллерсона минулого місяця в Москві.
Крім того, сторони обговорили сирійське врегулювання. "Президент Трамп підкреслив необхідність працювати разом, щоб покласти край конфлікту в Сирії, зокрема, наголосивши на необхідності Росії стримати режим Асада, Іран та ставлеників Ірану", - зазначили в Білому домі.
Водночас наголошується, що Трамп вкотре "підкреслив своє бажання побудувати кращі відносини між Сполученими Штатами і Росією". Зокрема, президент США порушив питання щодо "можливості більш широкого співробітництва на у розв'язанні конфліктів на Близькому Сході та в інших місцях".
***
Президент США Дональд Трамп вкрай позитивно охарактеризував його розмову з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим у середу, зауваживши, що вони зосереджували увагу, головним чином, на сирійському врегулюванні.
Про це він заявив журналістам у Білому домі одразу після переговорів з російським міністром.
"Ми мали дуже й дуже гарну розмову з паном Лавровим", - заявив Трамп під час зустрічі в Овальному кабінеті з колишнім держсекретарем США Генрі Кіссінджером, яка відбулася одразу після його розмови з російським міністром закордонних справ.
"Що ми хочемо зробити – це побачити, як убивства, жахливі вбивства в Сирії будуть припинені якомога скоріше, і кожна сторона працює над цим", - наголосив президент США.
Водночас, відповідаючи на запитання журналістів, Трамп заперечив, що звільнення ним директора ФБР Джеймса Комі, який очолював розслідування щодо втручання РФ у президентські вибори в США, якимось чином вплинули на сьогоднішню зустріч з міністром Лавровим. За словами Трампа, Комі просто "не виконував свою роботу належним чином".
Трамп, який виступає за зближення відносин з Росією, погодився прийняти у себе в резиденції Лаврова, який перебуває в середу й четвер з візитом у Сполучених Штатах. До цього Лавров провів зустріч з державним секретарем США Рексом Тіллерсоном.
Ізидор СТАРИЦЬКИЙ,
«Українське Слово»

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (1 posted):

rolex replica uk on 11/06/2017 22:56:12
avatar
also it could just be in a position to proceed undetected.
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 1 | displaying: 1 - 1

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: