Президент України провів зустріч з делегацією Конгресу США

Home | США | Від штату до штату | США-Вашингтон | Президент України провів зустріч з делегацією Конгресу США
image

10 травня Президент України Петро Порошенко провів зустріч з двопартійною делегацією Палати представників Конгресу США. До складу американської делегації увійшли конгресмени Майкл Маккол, Уілл Херд, Марта Максаллі, Кенні Марчант, Клей Хіггінс, Кетлін Райс, Датч Рупперсбергер.
Глава держави подякував за потужну двопартійну підтримку України з боку Конгресу США у протидії триваючій російській агресії, посиленні обороноздатності нашої країни та впровадженні необхідних внутрішніх реформ.
Петро Порошенко поінформував конгресменів про ситуацію на Донбасі та триваючі провокації і порушення режиму припинення вогню з боку контрольованих Росією бойовиків.
В ході зустрічі було підкреслено необхідність збереження і посилення міжнародних санкцій щодо РФ до повного виконання нею Мінських домовленостей і відновлення суверенітету та територіальної цілісності України, включно з Кримом.
Петро Порошенко висловив сподівання, що Конгрес США буде активно підтримувати Україну й надалі, в тому числі шляхом ухвалення відповідних законів та резолюцій.
Сторони також обговорили посилення співпраці в сфері зміцнення оборонної здатності України протистояти російській агресії.
Станіслав ГАЛИЦЬКИЙ,
«Українське Слово»

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (2 posted):

replicas breitling on 06/06/2017 21:58:24
avatar
En resumen, una sala cubierta hacia fuera para aventura y sobre todo los largos viajes.
Thumbs Up Thumbs Down
0
Nike Air Jordan 7 on 16/05/2017 07:21:48
avatar
Jordan Brand handed Don C—who had established his mainstream aesthetic thanks to a prior deal with Mitchell and Ness—creative control over the Air Jordan II. He stripped down the shoe and built it up using premium quilted leather and extended suede overlays.
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 2 | displaying: 1 - 2

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: