США зацікавлені в сильній Україні

Home | США | Від штату до штату | США-Вашингтон | США зацікавлені в сильній Україні
image

Україна вдячна уряду й народу Сполучених Штатів Америки за послідовну підтримку Києва в боротьбі за суверенітет і здійснення внутрішніх перетворень. У цьому Прем’єр-міністр Володимир Гройсман запевнив під час особистої зустрічі радника Президента США з питань кібербезпеки колишнього мера Нью-Йорка Рудольфа Джуліані.
«Ми переживаємо непрості часи становлення нашої держави, і роль Сполучених Штатів Америки в сучасній історії нашої країни історична. Ми зацікавлені в поглибленні нашого політичного й економічного співробітництва. У нас величезні можливості, і сподіваємося, що ці відносини матимуть гарний результат», — зазначив Володимир Гройсман.
Він розповів про ситуацію в Україні в контексті протистояння російській військовій, економічній та інформаційній агресіям, а також поінформував про дії уряду, спрямовані на стабілізацію економіки. Прем’єр наголосив на відмові від постачання російського газу, стимулюванні економічного зростання, старті важливих реформ у протидії корупції, судовій системі та подальшій децентралізації. На порядку денному нині — проведення реформ в охороні здоров’я, пенсійній системі, приватизації.
«Це те, що змінюватиме країну і зробить її стійкішою в середньостроковій перспективі, — цитує Володимира Гройсмана департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ. — Наша мета — посилити економічне зростання, зробити справедливою пенсійну систему, змінити систему охорони здоров’я, здійснити реформу освіти, провести капітальний ремонт країни, відбити російські війська, забезпечити сильну судову систему й затвердити всі сучасні антикорупційні системи».
Прем’єр-міністр також розповів Рудольфу Джуліані про постійні обстріли на Донбасі, наголосивши на необхідності збереження режиму санкцій проти Російської Федерації.  «Якщо санкції запроваджено проти країни-агресора як покарання, то їх скасування має бути винагородою за відмову від планів агресії, — підкреслив Володимир Гройсман. — Ми сьогодні захищаємо демократичні цінності».
Рудольф Джуліані висловив значну підтримку Україні вищого керівництва США у боротьбі «за свободу й незалежність».
Станіслав ГАЛИЦЬКИЙ,
«Українське Слово»

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (1 posted):

Replica Yeezy Boost 350 on 20/07/2017 01:30:37
avatar
Wonder Woman Lace-Up Sneakers are red canvas featuring golden accents that form the woven Wonder Woman symbol. The shoes have white soles, a red body and pull strap, black shoelaces, and silver eyelets.
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 1 | displaying: 1 - 1

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: