Конгрес політично та фінансово підтримуватиме Україну

Home | США | Від штату до штату | США-Вашингтон | Конгрес політично та фінансово підтримуватиме Україну
image

Президент України Петро Порошенко провів зустріч із делегацію Конгресу США на чолі з Головою Підкомітету з питань зовнішньополітичної діяльності, закордонних операцій та пов'язаних програм Комітету з питань асигнувань Палати представників Конгресу Гарольдом Роджерсом. 
Петро Порошенко висловив вдячність за провідну роль Конгресу США у захисті суверенітету та територіальної цілісності України. Зокрема, він відзначив прихильну позицію представників Комітету з питань асигнувань у питанні виділення коштів на програми підтримки України у проекті бюджету США на 2018 рік.
Петро Порошенко також закликав розглянути можливість збільшення асигнувань на програми безпекової допомоги Українській державі, включаючи надання озброєнь оборонного характеру, а також лікування та реабілітацію українських військовослужбовців.  
Члени Конгресу запевнили, що продовжуватимуть політично та фінансово підтримувати Україну у її боротьбі за відновлення суверенітету та територіальної цілісності, а також реформаторські зусилля української влади.
Президент України також висловив сподівання на підтримку конгресменами зусиль України, спрямованих на офіційне визнання США Голодомору 1932-1933 років геноцидом Українського народу.
Американські конгресмени привітали із очікуваним набуттям чинності, починаючи з 1 вересня, Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.
Глава держави висловив солідарність з американським народом у зв’язку з негативними наслідками урагану «Харві», який вирував у штаті Техас.
Станіслав ГАЛИЦЬКИЙ,
«Українське Слово»

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (1 posted):

Blue Zebra on 20/09/2017 02:45:54
avatar
No more tripping over loose laces. As a bonus, the bow will sit straight for once, so you’ll look better, too. It’s just a matter of reversing that one step.
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 1 | displaying: 1 - 1

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: