США підтримують зусилля України з відновлення суверенітету та територіальної цілісності країни

Home | США | Від штату до штату | США-Вашингтон | США підтримують зусилля України з відновлення суверенітету та територіальної цілісності країни
image

15 листопада Президент України Петро Порошенко провів зустріч із новопризначеним помічником Держсекретаря США з питань Європи та Євразії Вессом Мітчеллом.
Співрозмовники докладно обговорили комплекс питань двосторонніх відносин між Україною та США і скоординували пріоритетні кроки у рамках їх зміцнення в найкращих інтересах обох сторін та спільного захисту і просування свободи та демократії, верховенства права та прав людини.
Було відзначено важливість нових підходів та сміливих ініціатив для наповнення стратегічного партнерства між Україною і Сполученими Штатами – від посиленої політичної, торговельно-економічної та енергетичної взаємодії до зміцнення оборонного і безпекового партнерства між сторонами.
Співрозмовники обговорили хід реформ в Україні. Президент наголосив на значних змінах, яких досягла в Україна.  «Я абсолютно впевнений, що немає жодної країни в світі, яка б впровадила таку кількість реформ у різних сферах, впродовж війни. І ми маємо міцну підтримку наших реформ з боку Сполучених Штатів», - підкреслив Петро Порошенко та  додав, що це є підтвердженням нашого стратегічного партнерства.
Петро Порошенко також подякував за допомогу американської сторони та її значний внесок у розбудову нової української армії в умовах російської агресії.
Помічник Держсекретаря США з питань Європи та Євразії підкреслив, важливість візиту в Україну. Весc Мітчелл запевнив, що США і надалі надаватимуть допомогу Україні у її зусиллях із розвитку та зміцнення країни, а також подальшої координації зусиль для забезпечення надійної і ефективної міжнародної підтримки нашої держави.
«Те, чого Ви та Ваша команда досягли за дуже короткий проміжок часу, є дивовижним. Просто феноменально, що так багато було зроблено за останні три роки», - наголосив Весс Мітчелл.
Помічник Держсекретаря США підтвердив готовність продовжувати підтримку зусиль України з відновлення суверенітету та територіальної цілісності країни та, у разі потреби, посилити ціну для Москви за продовження агресії проти Української держави.
Станіслав ГАЛИЦЬКИЙ,
«Українське Слово»

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (1 posted):

Click here on 23/11/2017 00:26:45
avatar
fingerprint reading safe a better choice than one with a traditional combination lock? In a single word: security. You will be able to ensure that your children, unauthorized users, or thieves will be unable to access your weapons.
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 1 | displaying: 1 - 1

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: