У бюджет США вперше включили підтримку ВМС України

Home | США | Від штату до штату | США-Вашингтон | У бюджет США вперше включили підтримку ВМС України
image

Автор поправки про допомогу Україні до закону про оборонний бюджет США, підписаного президентом Трампом, сенатор Роб Портман уточнив, що вперше Україні буде надана підтримка у зміцненні Військово-морських сил.
Про це йдеться в роз'яснювальному документі, оприлюдненому на офіційному сайті американського законодавця.
"Акт про виділення коштів на національну оборону США в 2018 фінансовому році уповноважує виділити Україні $350 млн на допомогу в галузі безпеки, включаючи поставки летального й нелетального обладнання, проведення навчань і надання технічної допомоги. Вперше ця поправка затвердила допомогу для зміцнення Військово-морських сил України, які зазнали серйозних втрат внаслідок захоплення Криму", - зазначається в документі.
Зокрема, прийнятий закон вперше пропонує надати Україні радіолокаційні засоби протиповітряної оборони та спостереження за надводною ситуацією, військово-морські протимінні засоби, а також кораблі прибережної дії та берегової охорони.
Крім того, оборонний бюджет США на 2018 фінансовий рік передбачає надання Сполученими Штатами допомоги в просуванні ключових реформ, у тому числі, запровадження цивільного контролю над військовими, а також збільшення потенціалу підтримки та забезпечення безпеки наданих з-за кордону технологій.
"Зараз Сенат Сполучених Штатів робить критичний крок на підтримку України. Оскільки російська агресія на сході України триває, РФ продовжує використовувати методи гібридної війни, такі як пропаганда та дезінформація, надзвичайно важливо, щоб США та НАТО забезпечували стійку економічну, політичну та військову підтримку, необхідну для спроможності України забезпечити її демократичне майбутнє", - наголосив сенатор Портман.

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (1 posted):

Fake Yeezy Zebra on 02/03/2018 21:46:49
avatar
White sneakers are good for parties and dancing in. But if there is food and drink served at the party, greasy drops might stain your shoes. Use shampoo to clean the affected areas.
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 1 | displaying: 1 - 1

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: