Американський сенатор виступив за надання летальної зброї Україні

Home | США | Від штату до штату | США-Вашингтон | Американський сенатор виступив за надання летальної зброї Україні
image

Американський сенатор-республіканець від штату Флорида Марко Рубіо повністю підтримує надання Україні американської летальної зброї, вважаючи, що це призведе до вирівнювання балансу.
Про це учасник президентських перегонів 2016 року заявив у інтерв'ю Жанні Нємцовій на Deutsche Welle.
"На наш погляд, у наших союзників в Україні, в Європі і в усьому світі має бути певний рівень для підтримки балансу, оскільки слабкість призводить до агресії та прорахунків. Ми хочемо підтримати наших союзників, щоб був якийсь стратегічний баланс сил, мета якого - запобігти, а не спровокувати війну", - сказав політик.
Він повністю підтримує постачання Києву летальної зброї, що передбачено бюджетом Пентагону на протидію російській агресії у загальному обсязі 4,6 млрд дол. США.
Рубіо вважає, що саме президент РФ має добре зрозуміти цю концепцію, оскільки сам неодноразово говорив про необхідність балансу сил. "Але те, що відбувається зараз, - це дисбаланс. Адже що відбувається, якщо у двох сусідніх країн є військовий дисбаланс і одна з них вважає, що може здобути перемогу у збройному конфлікті? Це запрошення до агресії", - сказав Рубіо.
Він також підкреслив, що партнерство народів США та Росії було б благом не лише для двох країн, але і для всього світу, але той шлях, який обрав Володимир Путін для Росії, - війна в Україні, у Криму, до цього війна у Грузії - суперечить тому, що США вважають правильним.
"Ми не повинні співпрацювати на шкоду бажанням росіян жити у вільному, плюралістичному, демократичному суспільстві, де поважають права людини. І ми також не повинні співпрацювати на шкоду народам України, Грузії та інших країн, територіальну цілісність яких порушено", - сказав Рубіо.
Нагадаємо, що США виділили $10,4 млн на підтримку ІТ-безпеки в Україні.

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (1 posted):

Fake Yeezys on 02/03/2018 21:51:21
avatar
With stores in Virginia and Los Angeles, Round Two also opened a New York storefront this October. That same month, online resale platform Grailed launched Heroine, a women’s-focused vertical.
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 1 | displaying: 1 - 1

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: