Степан Полторак: «Законопроект про національну безпеку відкриває шлях для ефективнішої взаємодії з Альянсом»

Home | США | Від штату до штату | США-Вашингтон | Степан Полторак: «Законопроект про національну безпеку відкриває шлях для ефективнішої взаємодії з Альянсом»
image

За підсумками зустрічі Міністра оборони України генерала армії України Степана Полторака з делегацією Сенату США на чолі з співголовою Сенатського українського Кокусу сенатором Робертом Портманом, очільник вітчизняного оборонного відомства повідомив, що сторони обговорили перебіг подій на сході України та питання подальшої співпраці нашої держави зі США та НАТО.
— Окрім цього, я поінформував членів делегації про стан реформування українського оборонного відомства та заходи, які здійснюються для боротьби з корупцією. На моє переконання максимальна відкритість, прозорість та контроль за процесом державних закупівель — основні вимоги для подолання проблеми, — зазначив Степан Полторак.
В ході спілкування Міністр оборони України також підкреслив, що сьогодні Верховною Радою України був прийнятий у першому читанні Закон України «Про національну безпеку України».
— Закон закріплює усі основні позиції, які закладені у процесі реформ. Цей законопроект відкриває шлях для ефективнішої взаємодії з Альянсом, — наголосив генерал армії України Степан Полторак.
Під час зустрічі Міністр оборони України підкреслив делегації Сенату США позитивну роль американських інструкторів, які тренують українських військових.
— Завдяки грамотно організованій підготовці покращилися бойові спроможності наших підрозділів та зменшилися втрати серед особового складу, — повідомив Степан Полтрак.
Також Міністр оборони України висловив вдячність американській стороні за фінансову підтримку під час створення сучасного тренувального Центру миротворчості та безпеки у Яворові.
— Сьогодні цей центр є взірцем для подальших проектів і дуже допомагає нам під час процесу підготовки військовослужбовців, — підкреслив Міністр оборони України Степан Полторак.

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (1 posted):

replica watches on 04/05/2018 01:45:31
avatar
sale tend to be the best options associated with buy rolex
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 1 | displaying: 1 - 1

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: