Сан-Франциско відвідав православний єпископ з Києва

Home | США | Від штату до штату | США-Каліфорнії | Сан-Франциско відвідав православний єпископ з Києва
image

З 26 червня по 5 липня, з благословення Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира та на запрошення Західноамериканської єпархії Руської Православної Церкви Закордоном, голова Синодального відділу УПЦ по роботі з молоддю, вікарій Київської митрополії єпископ Обухівський Іона відвідав православні парафії м. Сан-Франциско. Владику супроводжував насельник Київського Троїцького Іонинського монастиря архімандрит Іоасаф (Перетятько).
26 червня в міжнародному аеропорті Сан-Франциско делегацію з України зустрічав преосвященний Феодосій, єпископ Сіетлійський, вікарій Сан-Франциської єпархії. Того ж дня гості відвідали жіночий монастир на честь Преображення Господнього в м.Калістога (юрисдикція Православної Церкви Америки).
 27 червня в Сан-Франциско в кафедральному соборі на честь ікони Божої Матері «Усіх скорботних Радість» Західноамериканської єпархії РПЦЗ розпочалися урочистості з нагоди дня пам’яті святителя Іоанна, архиєпископа Шанхайського і Сан-Франциського. (РПЦЗ переносить вшанування святого на суботу, найближчу до дня його кончини — 2 липня. Цього року — 29 червня). Раку з мощами святителя було урочисто перенесено на центр собору. Єпископ Іона взяв участь у церемонії перенесення, а відтак звершив читання акафіста святому.
28 та 29 червня єпископ Іона співслужив архиєреям РПЦЗ у кафедральному соборі в Сан-Франциско, де проходило святкування дня пам’яті святителя Іоанна Шанхайського. Очолив урочистості архиєпископ Західноамериканський і Сан-Франциський Кирил.
29 червня ввечері, напередодні Дня пам’яті Всіх святих, єпископ Іона звершив Всенічну в храмі на честь Усіх святих, які в землях Русі просіяли (м. Бурлінгейм). У церкві донедавна ніс пастирське служіння протоієрей Олексій Іонов, який став прототипом головного героя у стрічці «Піп». У рік виходу на екрани, 2009, фільм отримав гран-прі на Міжнародному фестивалі православного кіно «Покров» (м. Київ); актора Сергія Маковецького, який зіграв головну роль — отця Олександра, було відзначено як найкращого актора на Х ювілейному фестивалі «Покров» 2012 року.
30 червня єпископ Іона очолив ранішню Божественну літургію в приділі в ім’я святого праведного Іоанна Кронштадтського. Це перша церква, освячена на честь святого після його канонізації РПЦЗ. Після богослужіння відбулася зустріч єпископа Іони з парафіянами храму в ім’я преподобного Серафима Саровського в м.Карміль. Того ж дня гості з України відвідали грецький жіночий монастир на честь ікони Божої Матері «Живоносне джерело» (юрисдикція Константинопольського Патріархату) в м.Данлаап. Обитель засновано 1993 року митрополитом Сан-Франциським Антонієм (Константинопольський Патріархат). Ігуменю благословив сюди на послух старець Єфрем Філофейський, який започаткував у США декілька монастирів. У розташованому неподалік від монастиря ранчо святителя Миколая Чудотворця, також заснованому митрополитом Антонієм, представники Синодального молодіжного відділу УПЦ провели зустріч з молоддю. Ранчо є центром місіонерства і молодіжної роботи, влітку там розташовується дитячий табір від Православної Церкви Америки. На запрошення керівництва табору єпископ Іона провів бесіду з дітьми та відповів на їхні запитання.
1 липня гості з України молилися за богослужінням у монастирі, після чого вирушили назад до Сан-Франциско. В усіх поїздках делегацію супроводжував єпископ Сіетлійський Феодосій та ключар кафедрального собору м. Сан-Франциско протоієрей Петр Перекрестов.
4 липня на завершення візиту єпископа Іони до Сполучених штатів у кафедральному соборі в Сан-Франциско відбулася бесіда владики з парафіянами, після якої він відповів на численні запитання присутніх.
Ізидор СТАРИЦЬКИЙ,
«Українське Слово»

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (1 posted):

best replica watches on 04/09/2016 22:03:10
avatar
best replica watches
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 1 | displaying: 1 - 1

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: