Голлівудська актриса Ешлі Джадд завітала у Донбас

Home | США | Від штату до штату | США-Каліфорнії | Голлівудська актриса Ешлі Джадд завітала у Донбас
image

Несподіваний візит на Донбас зірки «Піратів Карибського моря» і «Володаря перснів» Орландо Блума мав досить несподівані наслідки. Відверті розмови Орландо з краматорськими школярами, які з’явилися в iнтернеті, настільки шокувати й розчулили голлівудських небожителів, що вони вирішили на власні очі подивитися, що ж відбувається на Донбасі.
Тож повідомлення про те, що Краматорськ відвідала зірка фільмів «Улюбленець», «Фріда» і «Дивергент» Ешлі Джадд, уже ніхто не сприйняв як фейк. Утім і цього разу головним джерелом інформації стали соцмережі, де краматорці виклали селфі з акторкою та відповідними коментарями. «Вона дуже кльова, ходить босоніж скрізь, не тільки по землі, а й по умовно чистій підлозі всередині приміщень, легко погоджується на cелфі з усіма і на спілкування. Повна відсутність пафосу, їла, сидячи по-турецьки, на землі, в одному з дворів Краматорська, посміхаючись людям, які проходили повз, і вітаючись «Привіт, я Ешлі», — написала адміністратор краматорського арт-кафе «Фієста» (до речі, того самого, де обідав і Орландо Блум) Наталя Каракутс.
Ешлі Джадд пробула в Краматорську три дні і навіть дала майстер-клас із йоги просто на вулиці. Актриса два місяці тому стала Послом доброї волі ООН і це один із перших її візитів у рамках цієї місії. Хоча офіційних коментарів ні з її боку, ні з боку ООН поки що не було.
Очевидно, що це далеко не останній «зірковий» візит на Донбас. Схоже, Орландо Блум започаткував у Голлівуді «моду на Донбас» — днями ще один Посол доброї волі, претендент на культову роль наступного Джеймса Бонда британський актор Том Хіддлстон закликав усіх небайдужих приєднатися до кампанії з підтримки дітей, змушених перервати навчання через воєнні дії. А там, дивись, і Анджеліну Джолі дочекаємося.

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (1 posted):

Yeezy Boost 350 Replica on 08/06/2016 23:09:02
avatar
Perhaps Nike didn’t want to offend its vegetarian and vegan consumers? Or maybe, as with the rest of the Dunk line, they leave the insoles to speak for the sneaker itself.
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 1 | displaying: 1 - 1

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: