Попри події у Лас-Вегасі Трамп не планує дискутувати про проблему контролю за обігом зброї у країні

Home | США | Від штату до штату | США-Каліфорнії | Попри події у Лас-Вегасі Трамп не планує дискутувати про проблему контролю за обігом зброї у країні
image

Після стрілянини на музичному фестивалі в Лас-Вегасі у США поновилися дебати про доцільність обмеження обігу зброї. Президент Дональд Трамп у вівторок, 3 жовтня, заявив, що дискусії на цю тему відбудуться пізніше.
"Ми говоритимемо про закони щодо обігу зброї, коли прийде час", - заявив Трамп журналістам на шляху до Пуерто-Рико, який постраждав від урагану "Марія".
У середу президент США відвідає Лас-Вегас. Стрільця, який убив щонайменше 59 і поранив щонайменше 527 гостей фестивалю кантрі-музики, Трамп назвав "божевільним" і "дуже, дуже хворою людиною", передає інформагенція AP. У цьому контексті президент США похвалив поліцію Лас-Вегаса, заявивши, що правоохоронці зробили "неймовірну роботу".
У готельному номері, звідки зловмисник стріляв у фестивальний натовп, поліцейські знайшли, за останніми даними, 23 гвинтівки та тисячі набоїв. Мотиви нападу з'ясовують. Представники медичних закладів Лас-Вегаса повідомили про щонайменше 45 постраждалих внаслідок стрілянини, які досі перебувають у критичному стані.
Лідер демократичної меншості в Сенаті Чак Шумер у вівторок закликав Трампа скликати представників демократів та республіканців для обговорення проблеми контролю за обігом зброї у США.
Конгресмен-демократ Кріс Мерфі у вівторок опублікував у газеті The Washington Post колонку, в якій стверджує, що більшість американців підтримує посилення контролю за обігом зброї та що збройне лобі "робить так, щоб проблема виглядала гарячішою, ніж вона є насправді".

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (2 posted):

qncare on 26/09/2018 16:39:00
avatar
fix QuickBooks error 3371 Status Code-11118@+1-877-410-1171.
Need support to solve QuickBooks error 3371 Status Code-11118 then your are correct place, get help to fix QuickBooks error 3371 Status Code-11118 by best experts.
http://www.qbcarehelp.com/quickbooks-error-3371-status-code-11118
Thumbs Up Thumbs Down
1
Fake Yeezys on 02/03/2018 21:50:13
avatar
In the minds of both investors and enthusiasts alike, sneaker resale appears to present an untapped opportunity. To sneakerheads just trying to cop fresh pairs, however, the attention or organized business interests may be a cause of anxiety.
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 2 | displaying: 1 - 2

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: