Щоб перемогти у війні, солдати повинні мати сильний духовний стрижень

Home | США | Від штату до штату | США-Іллінойс | Щоб перемогти у війні, солдати повинні мати сильний духовний стрижень
image

На запрошення Волонтерської сотні Українського католицького університету (УКУ), група військових інструкторів армії США, які на Яворівському полігоні тренують солдатів Національної гвардії зустрілися зі студентами, працівниками та гостями УКУ.
Ректор о. Богдан Прах, у вітальному слові, подякував американським військовим, що у свій спосіб — навчаючи українських солдат — вони реагують на російську агресію, не залишилися небайдужими. Він наголосив, що їхня присутність — це спосіб поваги до української держави. Отець-ректор також подякував усім українським військом, тим, які на фронті, курсантам військових училищ та інститутів, які самовіддано захищають усіх українців та готові кожної миті пожертвувати найдорожчим — своїм життям, заради захисту держави.
Командир американської бригади Тодд Бравн, який керує підрозділом «Скала» 173 американської армії розповів, що перш ніж виїхати працювати в Україну був у Камеруні, але після агресії Росії, його товариші служать по цілій Європі: Естонія, Литва, Угорщина, Туреччина.
Він розповів, що до цього завдання вони поставилися дуже відповідально. Працюють окремими модулями, вчать Національну гвардію захищати територіальну цілісність держави. Перший модуль — це стрільба, медичне тренування, фізична підготовка та протимінна підготовка та вчимося давати відповідь на артилерійські обстріли.
Хочу сказати, що мої солдати також багато чого навчилися від українських колег, ми також зацікавлені у цьому навчанні. “Як ветеран Афганістану та Іраку дуже добре розумію ваші проблеми, ситуацію війни, яку Україні нав’язали”, – підкреслив Тодд Бравн. Він говорить, що порівнюючи з іншими країнами в яких він служив, українська армія має не погане спорядження. Проблема в тому, що часто військові не знають, як правильно використовувати те, що вже є. Тому ми вчимо як максимально корисно використовувати те, що вже є.
Серед того, що не вистачає – це, в першу чергу, бронежилети, комп’ютери та прилади нічного бачення.
Інструктор вважає, що українські військові повинні зосередитися на фізичній підготовці та мати сильний, здоровий і критичний розум. Щоб витримувати обстріли, довгі відрядження, солдати повинні мати духовний стрижень, який, за словами Тодда Бравна, також допомагає долати психологічні розлади, які часто бувають після війни.
Прес-служба УКУ

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (3 posted):

fortnitebattleroyaleguide.com on 02/04/2018 15:30:29
avatar
The game <a href="http://fortnitebattleroyaleguide.com"> fortnitebattleroyaleguide.com </a> is easy to get here.
Thumbs Up Thumbs Down
0
essayshark.com review on 22/12/2016 06:12:52
avatar
Loved this amazing network of people. I feel happy when I see the public money is being invested on the people development.
Thumbs Up Thumbs Down
0
Yeezy Boost 350 Replica on 28/04/2016 05:08:55
avatar
Colorful geometric and floral patterns are printed on top of the second version’s black upper, which features a white contrasting rubber sole and painted, black side stripes.
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 3 | displaying: 1 - 3

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: