КРАСА – ВЕЛИКА СИЛА!

Home | США | Від штату до штату | США-Невада | КРАСА – ВЕЛИКА СИЛА!
image

У ЛАС-ВЕГАСІ ОБРАЛИ «МІС АМЕРИКУ»

Володаркою титулу «Міс Америка» стала 23-річна мешканка Вісконсіна Лора Кеппелер (Laura Kaeppeler). Ім’я переможниці конкурсу краси було оголошено на Старий Новий рік - увечері 14 січня в Лас-Вегасі.
Щоб виграти, учасниці мали виступити з промовою на соціальну тему, заспівати, вийти в білих бікіні і чорних вечірніх сукнях.
Перш, ніж перемогти, міс Америка переконала своїх рідних, що півтора року тюремного ув’язнення, відбуті її батьком за поштове шахрайство, можуть бути соціальної темою в конкурсі краси.
Поки її конкурентки говорили про користь молока і захист довкілля, Лора сказала, що бажає дітям, чиї батьки перебувають в ув’язненні, почуватися менш самотнім, мати підтримку і розуміння. «Таких багато, і я була однією з вас. Не це повинно стати головним у вашому житті, - сказала вона. - Я дивлюся в майбутнє і буду заохочувати інших робити так само». За оцінкою Кеппелер, у більш ніж 2 мільйонів дітей у США батьки перебувають в ув’язненні.
За перемогу в конкурсі Кеппелер отримає стипендію у розмірі 50 тисяч доларів.
Віце-міс США стала Бетті Томпсон з Оклахоми, третє місце в конкурсі зайняла представниця Нью-Йорка Кейтлін Монт. Усього в конкурсі брали участь 53 дівчини, по одній представниці кожного з 50 штатів, а також конкурсантки з Федерального округу Колумбія, Пуерто-Ріко і з Віргінських островів.
Оксана ХМАРНА,
«Українське Слово»,
Лас-Вегас, Невада
Фото Reuter

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (1 posted):

Leather iPhone 6 Plus Cases on 23/03/2016 11:08:00
avatar
The iPhone just nudges it in terms of dimensions, though. It's slightly lighter, at five ounces to the Galaxy's 5.4oz, and at 7.1mm thick, it's 0.8mm thinner too.
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 1 | displaying: 1 - 1

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: