Українець Артур Самарін може сісти на 40 років за те, що видавав себе за школяра

Home | США | Від штату до штату | США-Пенсильванія | Українець Артур Самарін може сісти на 40 років за те, що видавав себе за школяра
image

Суд присяжних Харрісбурга (штат Пенсильванія) визнав Артура Самаріна винним у зґвалтуванні 15-річної  дівчинки, з якою він навчався в одному класі, видаючи себе за 18-річного хлопця. Тепер йому загрожує 40 років тюремного ув’язнення та 90 тисяч доларів штрафу.
Проте адвокат Артура не втрачає надії, що його апеляційна скарга буде розглянута у вищих інстанціях США та він зуміє домогтися для свого підзахисного заміни тюремного терміну на депортацію в Україну. На даний час Артур Самарін перебуває в одному зі слідчих ізоляторів Америки, але може вийти під заставу 240 тисяч доларів.
Мати обвинуваченого, Вікторія Самаріна, займається тим, що через захисників добивається зменшення суми застави. Жінка переконана, що її син нікому нічого поганого не зробив: «Мій син завжди був чуйною людиною й нікому не бажав зла.  Все, чого він хотів, це отримати добру освіту та гідне життя в Америці. Я вірю в нього і буду битися за нього до останнього».
Нагадаємо, мешканець Херсонщини  Артур Самарін  у 2012 році у віці 20 років поїхав до США спочатку за програмою обміну студентами. Пізніше він просто зник, а на його місці з’явився 16-річний хлопець із підробленими документами на ім’я Ашера Поттса.
Він швидко знайшов прийомну сім’ю та влаштувався учнем до однієї зі шкіл Харрісбурга.  Все було добре до зими поточного року, коли нові батьки здали його офіцерам ФБР. Так, прийомна мати Стефані Поттс стверджує, що всі ці чотири роки вона з чоловіком дбала про Артура, як про власну дитину.
Причиною ж, чому вона вирішила видати його ФБР, послужило те, що хлопець став закриватися в кімнаті та довго розмовляти з кимось по телефону російською мовою. Жінка вирішила, що це шпигун або терорист із Росії, тому і звернулася до офіцерів спецслужби по допомогу.
Пізніше з’ясувалося, що Ашер Поттс (він же Артур Самарін) устиг за цей час стати місцевою знаменитістю. Його навіть включили до американського «Національного товариства пошани». Ця організація об’єднує  школярів з усіх штатів, які мають найвищі навчальні показники.
«Я  ще й досі у шоці від усієї цієї історії, — каже Петі Кім, член палати представників США штату Пенсильванія. — Я сприймала його як одного з кращих громадян нашої країни, який в юні роки зумів стати місцевою «зіркою».
Тепер американська мрія домогтися всього у житті самостійно для Артура Самаріна є недосяжною. Незважаючи на те, що хлопець має добрі характеристики та клопотання перед високими інстанціями США від мешканців Пенсильванії, попереду на  нього чекають суд та в’язниця. Підтримувати контакти зі своїми колишніми вчителями з Херсонського державного університету, де його також знали з хорошого боку, Самарін не бажає з доброї волі.
Відзначимо, що судовий процес у справі «Самаріна-Потала» триває вже понад півроку за закритими дверима.  Багато документів у справі Самаріна позначено грифом «секретно». Сам обвинувачений заявив, що за цей час стан його здоров’я значно погіршився. «Я маю потребу у терміновій операції на серці, — зазначив хлопець у своєму коментарі для преси. — Про моє життя зараз пишуть багато неправди. Насправді я став жертвою життєвих обставин та шахраїв, які звикли отримувати від мене гроші й нічого не робити».
Остаточний вердикт у справі 24-річного Артура Самаріна американський суд винесе наприкінці вересня поточного року. У найгіршому випадку, хлопця чекає тюремний термін, після відбування якого він вийде на свободу 64-річним пенсіонером, а в кращому — депортація в Україну та довічна заборона на перетин кордонів Америки.

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (4 posted):

psa48Vex on 13/05/2017 09:57:40
avatar
Приобретение и торговля объектов недвижимости в Липецке — многообещающее бизнес-направление в регионе, ведь городок несомненно является производственно культурным заселенным постом и одним из наиболее красивых с точки зрения инвестиций в торговлю, потому именно здесь осуществляется энергичная застройка квартирными и торговыми комплексами. Интернет-портал psa48.ru дает юзерам богатую и по максимому обширную основу листов по всем без исключения операциям с недвижимостью в Липецке.


план застройки 29 микрорайона города липецка
Thumbs Up Thumbs Down
0
michael kors outlet uk on 01/04/2017 03:03:43
avatar
The giggling woman's friends pull her away, so Dickie <a href="http://www.michaelkorsuks.co.uk">cheap michael kors</a> takes a walk, passing human billboards for gold <a href="http://www.michaelkorsuks.co.uk">michael kors outlet uk</a> buyers and Bangladeshi men hawking Eau de Giorgio from closet storefronts. Out here, he says, it's like a movie every day. Selling bags isn't a regular job. "It's about survival <a href="http://www.michaelkorsuks.co.uk">michael kors replica handbags</a> — pimp or be pimped. I'm not scrubbing your toilet. I'm in control of my own destiny."
Thumbs Up Thumbs Down
0
directv on 30/09/2016 00:26:50
avatar
The skin protection tips that are shared here on the webpage are truly helpful and useful. It is very important to protect our skin from the harmful sunrays and the tips that are shared here are truly helpful.
Thumbs Up Thumbs Down
0
Replica Rolex Watches on 14/09/2016 03:09:53
avatar
Українець Артур Самарін може сісти на 40 років за те, що видавав себе за школяра.
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 4 | displaying: 1 - 4

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: