Магія вогню й танцю

Home | США | Чиказький променад | Магія вогню й танцю
image

Щомісяця уночі, коли на небі повня, на Foster Ave, на поляні біля Foster пляжу, проходить фестиваль вогню і танцю. Зважаючи на безкоштовне паркування і безкоштовний вхід, тисячі чиказьців ладні були терпіти незручності — стояти чи сидіти на траві заради надзвичайного видовища. Навіть чорні хмари та шалені блискавки, що слугували фоном для виступів фаєрників, не налякали глядачів. Щоправда, погода виявилася милостивою — дощу не було. Вогняні інсталяції та піротехнічні шоу, які відбувалися просто неба, захопили глядачів настільки, що, здається, ніхто й не думав розходитися по домівках. Здавалося, що ця стихія некерована, вона може як зігрівати, так і нести знищення. Але в руках фаєрщика полум'я відіграє зовсім іншу роль. Воно танцює чудернацьки магічні фігури в повітрі, а ось...виривається з губ факіра...
З допомогою мови тіла і полум'я виступаючі змогли передати атмосферу духу вогню або просто здивувати диво-танцем. Яскравими були виступи й дівчат. Вони і довели, що вогняна справа  цілком жіночна і може бути дуже естетичною.
Номери жонглерів факелами змінювали  запальні танці серед палаючих і небезпечних конструкцій. У виступах фаєрників поєднувалися і костюми, що світяться, і трюки з вогняними конструкціями, які крутили  та підкидали, і цілі піротехнічні атракціони, які вражали публіку барвистістю. Дивували глядачів виступи не тільки жонглерів, а й тих, хто дихає вогнем. Взагалі, артисти виробляли з полум’ям такі трюки, що здавалося дивно, що вони ще залишаються живими і неушкодженими.
Виявляється, вогняне мистецтво прийшло в Європу й Америку у ХХ столітті. Підгледіли традицію жонглювати вогнем у Новій Зеландії, а потім перенесли її на сцену. Світову моду у фаєр-шоу диктують французи, в яких виступи із вогнем дуже популярні під час вуличних свят.
Наташа ЖЕЛЄЗКІНА,
Чикаго


www.ukrslovo.net
Facebook: Natasha J Photography

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (2 posted):

www.soccerteams.fr on 23/07/2015 06:22:04
avatar
The Olloclip 4-in-1 only costs $80 for the entire four-lens system, which makes it the best value iPhone camera lenses you can find, but Olloclip isn’t without its flaws.
Thumbs Up Thumbs Down
0
Gucci iPhone 6 Cases on 06/06/2015 03:52:27
avatar
It has a plastic body with a subtle curve extending from top to bottom which is dubbed the "SlimArc" and it's back panel features textured polycarbonate in three colors gold, grey and white ceramic.
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 2 | displaying: 1 - 2

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: