Перше Причастя – перепустка в особливий світ життя з Богом

Home | США | Українське Чикаго | Перше Причастя – перепустка в особливий світ життя з Богом
image

У неділю, 14 травня, при парафії св.Софії УПЦ КП відбулося Перше причастя. У цей святковий День матері семеро діточок вперше приступили до Святої Сповіді та до урочистого Святого Причастя.
Під опікою та наставництвом Люби Касперук діти готувалися до першої сповіді, пізнавали християнську науку та наближалися до прийняття Святих Таїнств.
Із великим хвилюванням та захопленням дітлахи очікували на цей особливий день, щоб прийняти Ісуса до свого серця. Вони чемно та уважно слухали Святу Літургію і науку отця Олексія.
Після закінчення Богослужіння о. Олексій привітав першопричасників і вручив  кожній дитині на добру згадку Свідоцтво про Перше Причастя та ікони святих Віри, Надії, Любові та їх матері Софії, які є покровителями храму.
Ця світла подія стала радісним святом, що залишиться у серцях батьків, хрещених, родини та друзів на ціле життя, тому Перше урочисте Причастя – це ще й привід об’єднати всю родину.
Також цього дня ми не могли оминути таке особливе для усіх нас свято – День матері. Після Служби Божої та освячення фелону, який офірували батьки першопричасників, відбувся святковий концерт за участю дітей музичної студії при парафії святої Софії (художній керівник Оля Сивик) та вокально-хореографічної студії «Елегія» (керівники Світлана та Віта Поляк).
У святково прибраному залі на першопричасників та усіх гостей свята вже чекали смачне частування та цікава музична програма. Матері були розчулені до сліз щирими музичними привітаннями своїх діточок. Після концерту на дітей чекала весела розважальна програма, цікаві конкурси та призи.
Настоятель храму св. Софії отець Олексій Касперук та голови церковної управи Віктор Войтихів висловлюють щиру подяку батькам першопричасників за допомогу в організації свята, а також батькам і талановитим учням музичної студії за чудовий концерт.
Оля СИВИК,
Чикаго


Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (7 posted):

youtube downloader app on 31/12/2017 02:12:59
avatar
website you got here mate, thanks for taking the time to keep it update as you do regularly. Not a lot of people do that these days so I'm just letting you know it's appreciated
Thumbs Up Thumbs Down
0
best shock collar for husky on 11/10/2017 04:18:30
avatar
it was a magnificent opportunity to visit this sort of site and I am glad to know. much obliged to you such a great amount for allowing us to have this open door..
Thumbs Up Thumbs Down
0
https://www.aussyelo.com on 03/10/2017 07:45:15
avatar
Your blog provided us with valuable information to work with. Each & every tips of your post are awesome. Thanks a lot for sharing. Keep blogging,
Thumbs Up Thumbs Down
0
Buy FIFA 18 Coins Fast Delivery on 09/09/2017 05:25:12
avatar
I was surfing net and fortunately came across this site and found very interesting stuff here. Its really fun to read. I enjoyed a lot. Thanks for sharing this wonderful information.
Thumbs Up Thumbs Down
0
frases para enamorar on 27/08/2017 04:26:49
avatar
Extraordinary post, you have pointed out some amazing focuses, I also trust this is an exceptionally radiant site.
Thumbs Up Thumbs Down
0
ahupeafemuyic on 19/08/2017 05:01:35
avatar
http://20mg-cheapesttadalafil.com/ - 20mg-cheapesttadalafil.com.ankor <a href="http://20mg-cheapesttadalafil.com/">20mg-cheapesttadalafil.com.ankor</a> http://20mg-cheapesttadalafil.com/
Thumbs Up Thumbs Down
0
ebumehuwufoc on 18/08/2017 05:23:06
avatar
http://20mg-cheapesttadalafil.com/ - 20mg-cheapesttadalafil.com.ankor <a href="http://20mg-cheapesttadalafil.com/">20mg-cheapesttadalafil.com.ankor</a> http://20mg-cheapesttadalafil.com/
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 7 | displaying: 1 - 7

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: