Українських захисників Вітчизни вшанували в Америці

Home | США | Українське Чикаго | Українських захисників Вітчизни вшанували в Америці
image

8 жовтня українською громадою штату Іллінойс було відзначено День Захисника України.
В церкві св. Андрія Первозванного Української Православної Церкви Київського патріархату (УПЦ КП) в м.Блуміндейл владикою Венедиктом (УГКЦ) та представниками українського духовенства було відправлено панахиду за усіма відважними, які поклали свої життя, захищаючи нашу Батьківщину, після чого відбулося покладання квітів до пам'ятника "Небесній Сотні та Героям України".

З вітальним словом до присутніх звернулись Генеральний консул Лариса  Герасько,  аташе з питань оборони Посольства України Володимир Гаврилов.
Генерал Гаврилов подякував українській громаді за неоціненну допомогу нашим захисникам, пораненим, сім'ям загиблих, та нагородив медалю "За сприяння Збройним Силам України" Міністерства оборони України настоятеля церкви святого Йосифа Обручника УГКЦ о.Миколу Бурядника.
Крім того, почесними грамотами Міністерства були також нагороджені: Богдан Троян, Михайло  Глебів, Dr. Jaroslaw Dzwinyk, Dr. Peter M. Blendonohy, Тетяна Морозенко, Pat Kuzmak, Мирослав Рупташ, Олександр Тарабанський, Ольга Рожок, Марія Іванець та Світлана Остапенко.

На відзначенні Дня Захисника України, зокрема, були присутні і наші герої - українські військові, які в цей час перебувають на реабілітації в США: Роман Гаврилов, Олександр Місюра та Леонід Хмельков.

Зі словами підтримки звернулась представник Сенату США Tammy Duckworth, яка привітала усіх присутніх зі Святом та висловила рішучу підтримку України.

Щиро дякуємо парафії УПЦ Святого Андрія Первозванного та Українському конгресовому комітету Америки (відділ Іллінойс) за допомогу в організації відзначення Дня Захисника України.
(За матеріалами прес-служби Генерального консульства України в Чикаго)

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (1 posted):

Snaptube VIP app on 17/10/2017 06:12:42
avatar
Tghanks for the info
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 1 | displaying: 1 - 1

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: