Святий Миколай завітав до дітвори

Home | США | Українське Чикаго | Святий Миколай завітав до дітвори
image

З початком зими діти з нетерпіння чекають святого Миколая. Чудотворець традиційно завітав до собору святої Софії  УПЦ КП.
    Після Божественної літургії, усіх парафіян, гостей і діточок св. Миколай пригостив солодощами. Це добра традиція, яку започаткував отець Олексій з приходом до парафії.

     Вихованці вокально- хореографічної студії "Елегія" під керівництвом Світлани та Віти Поляк підготували казкове дійство "Миколай, ти до нас завітай". Після благословення отця Олексія свято розпочала середня танцювальна група композицією "Запали вогонь" у складі: Марічки Гарматюк, Юлії Лисої, Христини Фідзяк, Анни Гордій, Кароліни Катрич, Софії Рудик, Діани Клим та Соломії Коваль. Під час свята було проведено танцювальний залік для молодшої групи, а саме : Мирослави Ференц, Ілони Зимак , Іванки Труніної, Івана та Юлії Маковійчук, Марії Бенько, Анни- Марії Глуховець, Вікторії Кушнір, Давида Катрич та Соломії Михайлюк.
   Свою вокальну майстерність показали Ксенія Левкович, Соломія Михайлюк, Вікторія Ключенко, Марічка Бенько, Мирослава Ференц, Ангеліна Бакун, Анастасія Атрахімович, Марічка Гарматюк та Іванко Когут.
   Ангелами і ведучими були Ангеліна Бакун та Анастасія Атрахімович. Іванко Когут був у ролі чортика. Юлія Маковійчук та Іванка Труніна продемонстрували велику танцювальну майстерність у показовому номері. Марія Касперук усіх привітала прочитавши різдвяний вірш. 
     Діти отримали подарунки від святого Миколая, а учні вокально-хореографічної студії "Елегія" - ще й медалі та сувеніри. 
    Щиро вдячні сестринству за смачний обід. Дякуємо і голові парафії Віктору Войтихіву за підтримку, допомогу і організацію подарунків.
    З кожним роком собор св. Софії радо приймає все більше і більше гостей. Росте парафія, розвивається і наповнюється дзвінким щебетом дітей . Напевно тому, що всіх тут радо, тепло і щиро зустрічають. Завітайте і ви до нас.
Світлана ПОЛЯК,
Чикаго

 

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (1 posted):

Girl Yeezys on 14/01/2018 20:54:39
avatar
In light of this, we have done a deep dive of the internet to source some of our favorite designer sneakers that can now be shopped for less. Included in our selection are Hender Scheme’s murdered-out Air Jordan 4 sneakers
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 1 | displaying: 1 - 1

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: