Квітка надії відкриває нові таланти

Home | США | Українське Чикаго | Квітка надії відкриває нові таланти
image

9-10 червня в чиказькій околиці Палатайн вже вдруге відбувся фестиваль “Червона рута”. Одна з найвідоміших пісень Володимира Івасюка. Символ сучасної української музики.
Зароблені на цьому фестивалі кошти скерують на розбудову української церкви в м. Палатайн. Відрадно, що цьогорічне мистецьке  дійство було добре організоване. Для цього була задіяна велика команда однодумців і просто небайдужих людей. Здається, було продумано все - від зручної парковки до концертної програми.
Не завадив святу навіть дощ, який часом хотів налякати гостей фестивалю. Але ж ми, українці, і цим сказано все. Вміємо працювати, вміємо відпочивати!
Скрізь панував гарний настрій, а кожен фестиваль - це ще й прекрасна нагода зустрітися з друзями та просто хорошими людьми.
Протягом двох фестивальних днів ми насолоджувалися виступами професійних артистів та танцювальних колективів. Кожен, залежно від смаку і вподобань, отримав задоволення і насолоду. Особливо гарно виступали дитячі ансамблі “Іскра”, “Вишиванка“, “Горлиця“ та багато інших.
Концертна програма була насичена виступами наших улюблених місцевих музикантів та спеціальних гостей з України. Мені сподобались виступи Юрія Яремчука, Володимира Дуди, сестер Мальгівських , Олі Монастирської, дуету “ Едельвейс“ та багато-багато Інших.
Своїм виступом зачарували публіку гості з України - гурт “Правиця“. Їх спів зігрів мою душу, і думками я була в Україні.
Але ми не тільки співали,танцювали. Нас частували смачними українськими стравами. Смачними були куліш, банош, деруни, шашлики, чебуреки і, звісно, вареники. Особливий респект господиням, які ліпили вареники. Вони були по-домашньому смачні.
А ще, завдяки фестивалю, мали чудову нагоду купити щось нове, цікаве, рідне, українське Також тут можна було придбати різні аксесуари місцевих майстринь.
Фестиваль пройшов за допомогою численних спонсорів . Головним спонсором вже традиційно була Кредитівка “Самопоміч". В організації фестивалю було задіяно дуже багато людей, що дало змогу успішно провести його. Велика подяка всім організаторам за чудові фестивальні дні. Особлива подяка невтомній, креативній  Ірині Ценглевич. Своєю шаленою енергетикою вона надихала і підтримувала всіх гостей.
Закінчилося свято “ Червоної рути“, але ми не прощаємося. До нових зустрічей, до нових фестивалів в Чикаго!
М. Підгорна,
Палатайн, Іллінойс

Фото з сторінки фестивалю у Facebook

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (0 posted):

total: | displaying:

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: