Добра багато не буває

Home | США | Українське Чикаго | Добра багато не буває
image

Будь-хто відкритий для добра. Кожна людина здатна творити і дарувати добро, тільки іноді той вогник - обдаровувати інших - ми тримаємо десь глибоко в душі і ніби вагаємося, чи роздмухати його до великої ватри жертовності, чи ні...
Хочу розповісти про свято Миколая в Школі українознавства при парафії св. Андрія Первозваного  Православної Церкви України в Блумінгдейлі. Учні і вчителі ділилися радістю свята з батьками школярів, парафіянами і прихожанами, що завітали сюди.
На гостей чекала несподіванка, бо зустрічали їх не, як звикло, милі пані з сестринства, а усміхнені вчительки, матусі і татусі діток, що відвідують цю школу.
З самого ранку готували смаколики: Марія Слобіцкі, Антоніна Дмитрук, Тетяна Чорній, Надія Сисак, Яніна Щуревич, Ольга Гавриляк, Наталія Касоларо, Вероніка Ніколаєнко, Діана Берлог, Інна Кульба… А пізніше Лариса Алонсо, Оксана Родак, Таня Скиба зустрічали і частували гостей.
Зазначу, що приклад у справах подавав голова парафіяльної управи Іван Яресько. Він із помічниками ще напередодні підготували залу і поміст для святкування. Сцена для виступів перетворюється на зимову казку. Тут вправлялася у своєму дизайнерському баченні Ірина Климчук з помічниками Наталією Кузьмин, Іриною Стецик, Анною Крисько, Іриною Астрябською, Марією Січкою, Мар'яною Худоба-Гусаровською, Вікторією Биковські, Наталією Германович, Іваном Юрійчуком.
Хочу знову зазначити, що програму свята підготувала і провела організатор позаурочної роботи Анна Лукач, а хореографію - керівник танцювального колективу "Горлиця" В’ячеслав Тихонов із молодшою і середньою групами.
 Настоятель катедри митрофорний протоієрей Віктор Полярний привітав і благословив учасників дійства.  Ми вдячні  й Ярославу Купчаку, який уміло перевтілився в чудотворця –святого Миколая.
… Щасливі матусі і татусі разом з дітками фотографувались з святим Миколаєм. То були дивовижні хвилини, милі моєму серцю, бачачи наші українські родини, що дбають про те, аби їхні діти зростали свідомими свого роду, українських звичаїв, християнської віри.
Оксана МИКОЛЯШ
Фото автора

 

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (1 posted):

mensajes de buenos dias on 09/01/2019 07:09:46
avatar
For a long time me & my friend were searching for informative blogs, but now I am on the right place guys, you have made a room in my heart!
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 1 | displaying: 1 - 1

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: