«Різдвяна зустріч» з духовенством в УФКС «Самопоміч»

Home | США | Українське Чикаго | «Різдвяна зустріч» з духовенством в УФКС «Самопоміч»
image

Традиційна “Різдвяна зустріч” з духовними провідниками української громади Чикаго та його передмість відбулась у головному бюро УФКС “Самопоміч”. За святковою вечерею зібрались разом духовенство УГКЦ, УПЦ КП, УПЦ у США, Української Баптистської та П’ятидесятницької церков.
Урочисто промовою відкрив зустріч президент дирекції Михайло Р. Кос., привітавши всіх присутніх від імені всієї дирекції, керівників та працівників. “Самопоміч” вже багато років поспіль підтримує цю чудову традицію, мета якої – подякувати духовенству за їхню велику працю, що гуртує духовно нашу громаду. 
Після загальної молитви, владика УГКЦ Венедикт подякував Кредитівці “Самопоміч”, що дала можливість усім зустрітися тут, щоб відсвяткувати велику подію Різдва Христового разом.
Президент установи та виконавчий директор Богдан Ватраль подякував усім душпастирям за участь у спільній вечері, традиція якої розпочалась ще у 70-х роках. УФКС “Самопоміч” з 1951 року, від самих початків свого існування і дотепер, відчуває своїм обов’язком не тільки допомогти кожному членові “Самопомочі” здійснити свої економічні мрії, але й зберегти нашу рідну українську мову, культуру, всіляко підтримуючи українські церковні, культурні та молодечі організації.
Пан Ватраль поіменно представив теперішніх віце-президентів “Самопомочі“ та подякував дирекції, контрольній комісії, комітетам й усім працівникам за роботу, яку вони роблять, щоб і надалі усі разом долучались до розбудови української діаспори. Також пан Ватраль представив свого наступника після відходу на пенсію - майбутнього виконавчого директора “Самопомочі“ Віталія Кутного та висловив сподівання, що установа і надалі ростиме і процвітатиме для блага громади.
Віталій Кутний подякував духовним наставникам за їхню місію, за те що вони є духовним осередком, навколо якого гуртуються люди і за цю чудову традиційну Різдвяну Зустріч. Також пан Віталій висловив щиру подяку за надану йому можливість і довіру керувати УФКС “Самопоміч“ у майбутньому та пообіцяв докласти усіх зусиль у цій нелегкій праці.
Генеральний консул України в Чикаго Лариса Герасько подякувала Кредитівці “Самопоміч” за цю “Різдвяну зустріч”, за співпрацю та фінансову підтримку української громади далеко за межами Батьківщини. Пані консул висловила сподівання, що українська громада і надалі активно братиме участь у всіх важливих патріотичних подіях діаспори.
Душпастирі висловили щиру подяку “Самопомочі“ за фінансову підтримку церковних, громадських та молодечих організацій.
«Різдвяну зустріч» гармонійно доповнили теплі різдвяні і новорічні привітання, смачні українські страви від Українського культурного осередку при УКП св. Володимира і Ольги та традиційні різдвяні коляди.
Прес-служба Кредитівки “Самопоміч”


Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (0 posted):

total: | displaying:

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: