Дороги – в пріоритеті

Home | УКРАЇНА | Дороги – в пріоритеті
image

На Волині останні 3,5 роки системно працюють не лише над реконструкцією чи будівництвом шляхів, а й загалом над комплексним розвитком транспортної інфраструктури. Скажімо, нова асфальтована дорога довкола оз. Світязь відкриває нові перспективи Шацького краю – туристичній перлині Волинської області – та селам, що розташовані на берегах одного з найбільш мальовничих озер Європи. Але не слід забувати і про появу величезної кількості нових зупинок на шляхах у різних куточках краю, про відновлення освітлення у сотнях населених пунктів (особливо уздовж доріг державного значення), про тротуари, нові залізничні платформи ... Що вже казати про відновлення регулярного транспортного сполучення в окремих віддалених селах чи навіть хуторах. Для тамтешніх мешканців – це як друге дихання.
Із найбільш пам’ятних прикладів такої роботи – будівництво зупиночної платформи «Фасти» на Ковельщині. Здавалося б – маленька справа. І лише емоції, що панували на цій платформі під час відкриття (а трапилася довгоочікувана подія влітку ц. р.), свідчили про вагомість події.
…Вісім кілометрів до найближчої зупинки. Саме стільки доводилося долати мешканцям урочища Фасти, аби мати змогу сісти на потяг. Сюди,  поміж ковельські ліси, нечасто звертали й автобуси. Перевізники оминали урочище через віддаленість і погану дорогу. Та якщо в суху пору року люди якось вибиралися зі свого «острівка» на білий світ, то взимку під час снігопадів це ставало майже нереальним, а то й небезпечним. Громада Мощенської сільської ради, до якої  належать жителі Фастів, вирішила діяти. Адже просто життєво необхідною для них була поява зупиночної платформи потяга не за 8 км, а – поряд.
За сприянням ковельчани звернулися до голови облдержадміністрації Бориса Клімчука. Той не залишився байдужим до цієї проблеми. Відтак до 80-ти тис. грн, які віднайшли у сільському бюджеті, додалося ще понад 170 (позаяк кошторисна вартість об’єкта сягнула більше як 250 тис.). У травні цього року зупинку на 145-му кілометрі перегону Ковель – Люблинець збудували. Довгоочікуваний об’єкт облаштували, як годиться, – лавочками та пандусами. Вийшло не просто добре, а зручно і красиво. Тоді на свято до мешканців урочища завітали і заступник голови облдержадміністрації Віталій Карпюк, і голова Ковельської райдержадміністрації Сергій Матяшук,  і головний залізничник Волині та Рівненщини Іван Груник. Останній, до речі, дякував людям за вміння проявити ініціативу та вболівання за розвиток свого населеного пункту. Адже часто ініціатива – це половина справи.
Попри те, що нині про збитковість залізничного транспорту не говорить хіба лінивий, у цьому випадку влада і залізничники зважали на інше: насправді вкрай необхідну потребу в цій платформі, яка є запорукою соціального благополуччя далеко не однієї волинської родини.
І це – приклад того, як інтереси окремої людини можуть стояти навіть вище нинішніх інтересів окремої галузі.
Державна політика – це мистецтво врахувати потребу і право кожної людини жити якісно, незалежно від того, чи ти мешканець мегаполісу чи – мальовничого волинського села у нетрях Полісся.
Оксана ЛИТВИН

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (10 posted):

small business website on 15/02/2018 04:16:24
avatar
Great article with excellent idea!Thank you for such a valuable article. I really appreciate for this great information..
Thumbs Up Thumbs Down
0
Friv games on 10/02/2018 07:13:33
avatar
I am happy to find this post Very useful for me, as it contains lot of information. I Always prefer to read The Quality and glad I found this thing in you post. Thanks
Thumbs Up Thumbs Down
0
Geek Travel on 03/02/2018 09:30:14
avatar
Nice post! This is a very nice blog that I will definitively come back to more times this year! Thanks for informative post.
Thumbs Up Thumbs Down
0
Property for sale Cebu on 01/02/2018 07:50:01
avatar
Thanks for taking the time to discuss that, I feel strongly about this and so really like getting to know more on this kind of field. Do you mind updating your blog post with additional insight? It should be really useful for all of us.
Thumbs Up Thumbs Down
0
essaymama essay service review on 19/12/2017 00:50:28
avatar
Clean roads shows that region or area looks well and it all depends on the government. The main fact is that we have to clean our surroundings because it surely helps to live healthy lives. The author shared a very useful content to published his message.
Thumbs Up Thumbs Down
0
www.valbuena.fr on 24/04/2015 22:41:23
avatar
підвищення техніки пілотування і навігації, виконання різних видів розвідки відповідно до курсу бойової підготовки авіації Повітряних Сил.
Thumbs Up Thumbs Down
0
Ducky on 10/01/2015 17:49:06
avatar
A really good answer, full of <a href="http://evjcpxx.com">raloinatity!</a>
Thumbs Up Thumbs Down
0
Vina on 08/01/2015 02:47:42
avatar
I'm not easily impsesred but you've done it with that posting. http://opuslqsiil.com admphp [link=http://xqnqbqn.com]xqnqbqn[/link]
Thumbs Up Thumbs Down
0
Jera on 02/01/2015 20:08:02
avatar
<a href="http://opbzfhvv.com">Surispring</a> to think of something like that
Thumbs Up Thumbs Down
0
Jaycee on 01/01/2015 10:55:05
avatar
No more s***. All posts of this qutliay from now on
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 10 | displaying: 1 - 10

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: