Дороги – в пріоритеті

Home | УКРАЇНА | Дороги – в пріоритеті
image

На Волині останні 3,5 роки системно працюють не лише над реконструкцією чи будівництвом шляхів, а й загалом над комплексним розвитком транспортної інфраструктури. Скажімо, нова асфальтована дорога довкола оз. Світязь відкриває нові перспективи Шацького краю – туристичній перлині Волинської області – та селам, що розташовані на берегах одного з найбільш мальовничих озер Європи. Але не слід забувати і про появу величезної кількості нових зупинок на шляхах у різних куточках краю, про відновлення освітлення у сотнях населених пунктів (особливо уздовж доріг державного значення), про тротуари, нові залізничні платформи ... Що вже казати про відновлення регулярного транспортного сполучення в окремих віддалених селах чи навіть хуторах. Для тамтешніх мешканців – це як друге дихання.
Із найбільш пам’ятних прикладів такої роботи – будівництво зупиночної платформи «Фасти» на Ковельщині. Здавалося б – маленька справа. І лише емоції, що панували на цій платформі під час відкриття (а трапилася довгоочікувана подія влітку ц. р.), свідчили про вагомість події.
…Вісім кілометрів до найближчої зупинки. Саме стільки доводилося долати мешканцям урочища Фасти, аби мати змогу сісти на потяг. Сюди,  поміж ковельські ліси, нечасто звертали й автобуси. Перевізники оминали урочище через віддаленість і погану дорогу. Та якщо в суху пору року люди якось вибиралися зі свого «острівка» на білий світ, то взимку під час снігопадів це ставало майже нереальним, а то й небезпечним. Громада Мощенської сільської ради, до якої  належать жителі Фастів, вирішила діяти. Адже просто життєво необхідною для них була поява зупиночної платформи потяга не за 8 км, а – поряд.
За сприянням ковельчани звернулися до голови облдержадміністрації Бориса Клімчука. Той не залишився байдужим до цієї проблеми. Відтак до 80-ти тис. грн, які віднайшли у сільському бюджеті, додалося ще понад 170 (позаяк кошторисна вартість об’єкта сягнула більше як 250 тис.). У травні цього року зупинку на 145-му кілометрі перегону Ковель – Люблинець збудували. Довгоочікуваний об’єкт облаштували, як годиться, – лавочками та пандусами. Вийшло не просто добре, а зручно і красиво. Тоді на свято до мешканців урочища завітали і заступник голови облдержадміністрації Віталій Карпюк, і голова Ковельської райдержадміністрації Сергій Матяшук,  і головний залізничник Волині та Рівненщини Іван Груник. Останній, до речі, дякував людям за вміння проявити ініціативу та вболівання за розвиток свого населеного пункту. Адже часто ініціатива – це половина справи.
Попри те, що нині про збитковість залізничного транспорту не говорить хіба лінивий, у цьому випадку влада і залізничники зважали на інше: насправді вкрай необхідну потребу в цій платформі, яка є запорукою соціального благополуччя далеко не однієї волинської родини.
І це – приклад того, як інтереси окремої людини можуть стояти навіть вище нинішніх інтересів окремої галузі.
Державна політика – це мистецтво врахувати потребу і право кожної людини жити якісно, незалежно від того, чи ти мешканець мегаполісу чи – мальовничого волинського села у нетрях Полісся.
Оксана ЛИТВИН

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (29 posted):

avatar
Regarding the nutritional value, Sapa's meat buffalo meat is not inferior to other types of meat.
On the contrary, there are also advantages such as low fat content, rich in iron, protein, benign and good for health.
Thumbs Up Thumbs Down
0
Puzzle Games on 24/12/2018 03:35:02
avatar
Very good points you wrote here..Great stuff…I think you’ve made some truly interesting points.Keep up the good work.
Thumbs Up Thumbs Down
0
Arcade Games on 24/12/2018 03:34:09
avatar
I feel very grateful that I read this. It is very helpful and very informative and I really learned a lot from it.
Thumbs Up Thumbs Down
0
avatar
Ta Phin Sapa - which preserves the cultural characteristics of the Red Dao
Thumbs Up Thumbs Down
0
avatar
How to soak apple cider traditional know-how to make "fine"
Thumbs Up Thumbs Down
0
alo29 vinaphone on 18/07/2018 02:34:34
avatar
I can not believe I've found and read your article, this information is very important to me, it's what I'm looking for on the internet. Thank for your writting.
Thumbs Up Thumbs Down
0
best massage on 25/03/2018 19:20:52
avatar
I have read a few of the articles on your website now. and I really like your style of blogging. I added it to my favorites blog site list and will be checking back soon. Please check out my site as well and let me know what you think.
Thumbs Up Thumbs Down
0
Hochzeitsreportage on 18/03/2018 02:02:27
avatar
That appears to be excellent however i am still not too sure that I like it. At any rate will look far more into it and decide personally!
Thumbs Up Thumbs Down
0
acupuncture malpractice on 10/03/2018 00:20:15
avatar
Wonderful article, thanks for putting this together! This is obviously one great post. Thanks for the valuable information and insights you have so provided here.
Thumbs Up Thumbs Down
0
johnsons baby wipes on 08/03/2018 01:28:07
avatar
These are some great tools that i definitely use for SEO work. This is a great list to use in the future..
Thumbs Up Thumbs Down
0
1 2 3 next total: 29 | displaying: 1 - 10

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: