«НП» у Cтарокостянтинові не сталось… - завдяки професійним діям екіпажу військових льотчиків

Home | УКРАЇНА | «НП» у Cтарокостянтинові не сталось… - завдяки професійним діям екіпажу військових льотчиків
image

26 вересня 2013 року на військовому аеродромі Старокостянтинівської бригади тактичної авіації Повітряного командування «Захід» могла статись надзвичайна подія.
 Екіпажу одного із бомбардувальників-розвідників Су-24МР довелося садити свій літак на одному двигуні.
Екіпаж льотчика майора Євгена Булацика і штурмана капітана Олексія Трошина під час чергової льотної зміни на літаку Су-24МР виконував звичні для себе завдання – підтримання льотної майстерності, підвищення техніки пілотування і навігації, виконання різних видів розвідки відповідно до курсу бойової підготовки авіації Повітряних Сил.
Коли польотне завдання досвідченого екіпажу військових льотчиків наближалось до завершення і повернення на Старокостянтинівський аеродром, за 60 кілометрів до точки, на висоті 800 метрів в літаку спрацював сигнал зниження обертів правого двигуна.
Майор Євген Булацик, як командир екіпажу, одразу доповів бортовими засобами зв’язку про передумову до виникнення льотної події керівнику польотів підполковнику Дмитрові Лапіцькому. Усі служби аеродрому, карета швидкої медичної частини, черговий пожежний підрозділ перейшли у режим підвищеної готовності. Екіпаж військового літака, демонструючи високий професіоналізм і навченість діяв спокійно, виважено, і професійно, мов у кабіні не літака, що несеться зі швидкістю у 600 кілометрів на годину на висоті у вісім сотень метрів, а в сидіннях пілотів міцно закріпленого у бетонний фундамент навчального тренажера. Майор Булацик і капітан Трошин виконали усе бездоганно, суворо дотримуючись положень керівництва з льотної експлуатації та відповідних інструкцій, вони вимкнули правий двигун. Постійно підтримуючи зв'язок з керівником польотів офіцери-льотчики зайшли на посадку, увійшли в глісаду, і лягли на посадочний курс. Літак з включеними фарами наближався до злітно-посадкової смуги, ще мить і…!
Коли з-під шасі літака ледь помітно вилетіла хмарка диму від тертя гуми з бетонним покриттям летовища і літак стрімко скинувши швидкість спокійно порулив до стоянки, з полегшенням видихнули усі, бо екіпаж професіоналів у складі Жені Булацика і Льохи Трошина підтвердив льотну майстерність і вміння холоднокровно та зважено діяти в нестандартних ситуаціях.
Ірина КОЛОНТАЙ
Андрій АГЄЄВ,
Хмельницька область

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (35 posted):

avatar
Referring to the specialty of barbecued meat of the northwestern mountains, it is impossible not to mention the meat of buffalo meat in the kitchen
Thumbs Up Thumbs Down
0
Puzzle Games on 07/01/2019 02:14:56
avatar
Its great post and help me alot. please keep continue posting articles on your great site.
Thumbs Up Thumbs Down
0
Arcade Games on 07/01/2019 02:13:59
avatar
I am very happy to discover your post as it will become on top in my collection of favorite blogs to visit. Thanks
Thumbs Up Thumbs Down
0
minmintrando on 14/12/2018 03:39:42
avatar
This in avery useful article for me. Thanks
Thumbs Up Thumbs Down
0
http://vietfarms.com.vn on 08/11/2018 20:33:49
avatar
Thanks for your very useful article. Viet'sfarm is a specialty brand specializing in the region in Sapa, Dat Lat, Tam Dao.
Thumbs Up Thumbs Down
0
avatar
Vietnamese specialties - Specialties, gifts 3 North - Central - South !!! What is the use of artichoke? Turn on the 9 functions.
Thumbs Up Thumbs Down
0
avatar
I like this post,And I guess that they having fun to read this post,they shall take a good site to make a information,thanks for sharing it to me.
Thumbs Up Thumbs Down
0
Beste warmtepomp on 24/06/2018 11:33:19
avatar
Thanks for the blog post buddy! Keep them coming...
Thumbs Up Thumbs Down
0
Florida appeal attorneys on 03/06/2018 07:57:52
avatar
That is really nice to hear. thank you for the update and good luck.
Thumbs Up Thumbs Down
0
snoring jaw supporters on 27/05/2018 16:53:51
avatar
You have a real ability for writing unique content. I like how you think and the way you represent your views in this article. I agree with your way of thinking. Thank you for sharing.
Thumbs Up Thumbs Down
0
1 2 3 4 next total: 35 | displaying: 1 - 10

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: