«Яка радість, який рай…»

Home | УКРАЇНА | «Яка радість, який рай…»
image

20 грудня в соборі святої Софії після богослужіння митрофорний протоієрей отець Олексій вручив усім прихожанам солодкі подарунки. А учні музичної студії «Елегія» під керівництвом Світлани Поляк та Ольги Сивак підготували святкове дійство "Яка радість, який рай - до нас іде Миколай" для гостей, дітей, батьків та парафіян.
І наповнився собор музикою, дитячим співом, сміхом та щебетом. Повірте, так радісно і тепло від цього на душі. Тим більше, що свято Миколая - це свято для дітей, свято добрих вчинків для усіх.
Учні-вокалісти співали про Миколая. П’ятирічна Соломійка Михайлюк дивувала нас своєю сміливістю і в той же час скромністю. Марічка Більович продемонструвала як з легкістю запам'ятовує складний літературний матеріал. Анастасія Атрахімович розкрила себе як лірична вокалістка, а її брат Олександр - як виважений театральний актор. Анна Гордій свою витонченість втілила у віршах. Іванко Когут має гарний голос, майстерно продемонстрував вокал, сценічну етику та гру на маракасах. Марічка Гарматюк усі пісні і вірші свята виконувала із своєрідною родзинкою. Шестирічна Ангелінка Бакун вправно співала, вірші читала і усіх цим дивувала.
З великою радістю представляю старших учнів музичної студії. Галина Мазурик, яка не тільки чудово співає, але і танцює. Це ж недарма вона отримала приз глядацьких симпатій у конкурсі «Таланти твої, діаспоро». Галя майстерно виконала пісню "Моя коляда". Разом із Катрусею Глют зіграли роль ангелів. Дівчата разом із Св Миколаєм (Ярославом Кроншталь ) продемонстрували акторську майстерність.
Катруся Глют у музичній студії недавно та вокалом займається з шести років. Брала участь у численних вокальних конкурсах в Україні. Зокрема, 2012 року - "Веселокове Надзбруччя"(гран-прі), 2013 року - "Творчість юних" (1 місце). А тут, у Чикаго, 2014 року взяла участь у конкурсі "Таланти твої, діаспоро" приз глядацьких симпатій. Усі гості затамувавши подих насолоджувались піснею "Коляда" у виконанні Катрусі.
Ярослав Кроншталь професійно зіграв цю роль Св Миколая. І з ефектним музичним супроводом, дзвіночками та неймовірно казковим освітленням (заслуга музичного звукооператора Тараса Корецького) появився на святі. Діти були здивовані тим, що на сцені витворяв Вадим Макух у сценічному образі Чортика. До дітей чіплявся, на бійку і погані вчинки їх підмовляв, різочки батькам роздавав. Це було кумедно.
Під керівництвом викладача по фортепіано Ольги Сивак Кароліна Катрич, Володимир Михайлюк демонстрували гру на фортепіано. А Денис Гуйда не тільки грав, але і співав про "Сніжинки". Юля Колінковська продемонструвала хорошу техніку у творі "Щедрик". Вокалісти теж не відставали. Іванко Когут, Марічка Гарматюк, Ангеліна Бакун і солісти Галина Мазурик та Катя Глют свою майстерність представляли.
Кожна дитина в залі отримала подарунок, дякуючи голові парафії Віктору Войтихіву. Отець Олексій підготовив теж гостинці для усіх. Вчителі музстудії Ольга Сивак та Світлана Поляк із щирої любові до своїх учнів приготували сюрпризи.
Свято завершила Діана Собчук, представивши блискучий вокал у пісні для батьків. Це щира подяка неням за таких вихованих, розумних дітей.
Після свята батьки та діти насолоджувались смачним обідом та частувались смаколиками. Це заслуга головної сестриці п Люби Путренко і сестриства Св. Покрови при соборі Св. Софії.
Світлана ПОЛЯК,
Чикаго

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (64 posted):

baby monitor on 18/07/2017 03:50:53
avatar
This is truly a shocking information mate, thank you for offering this to us.I am to a brilliant degree at the highest point of the need list blowing spirits when i see this site news.
Thumbs Up Thumbs Down
0
Wohnungen Dresden on 15/07/2017 09:39:27
avatar
I saw dissecting articles posted on this site. They are bewildering and has a colossal measure of key data. This substance is intertwined to a surprising degree well.
Thumbs Up Thumbs Down
0
Bijoutier on 12/07/2017 10:03:10
avatar
An insistence of thankfulness is all together for such post and please keep it up. Amazing work.
Thumbs Up Thumbs Down
0
סדרות לצפייה ישירה on 10/07/2017 11:00:36
avatar
We are truly appreciative for your site fitting. You will locate a crucial pass on of approachs seizing going by your post.
Thumbs Up Thumbs Down
0
relojes replicas on 06/07/2017 02:52:31
avatar
pero los pernos de la máscara de tener una gran cantidad de contraste con el bisel como un material diferente se utiliza para ellos
Thumbs Up Thumbs Down
0
getessaynow.com on 13/06/2017 16:09:15
avatar
The post is entwined into a striking degree a respectable way and it joins unmistakable central information for me.
Thumbs Up Thumbs Down
0
airuprun.com on 08/06/2017 15:14:45
avatar
Not all resources online hold such information just like this site has. kudos to the writers
Thumbs Up Thumbs Down
0
http://roseoffashion.de on 08/06/2017 04:21:52
avatar
I have bookmarked it and I am envisioning looking articles. It is not standard that I have the probability to see something like this.
Thumbs Up Thumbs Down
0
free tour stockholm on 02/06/2017 15:36:54
avatar
Is it truly conceivable to. At whatever point I read a web journal, I will burrow it and a little while later prescribe to my mates.
Thumbs Up Thumbs Down
0
psncodegen.com/free-psn-card on 01/06/2017 06:34:27
avatar
It was radiantly joined and contained sound, sensible advice.This was truly what I was looking for after down, and I am vivacious to came here !
Thumbs Up Thumbs Down
0
1 2 3 4 5 6 7 next total: 64 | displaying: 1 - 10

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: