«Яка радість, який рай…»

Home | УКРАЇНА | «Яка радість, який рай…»
image

20 грудня в соборі святої Софії після богослужіння митрофорний протоієрей отець Олексій вручив усім прихожанам солодкі подарунки. А учні музичної студії «Елегія» під керівництвом Світлани Поляк та Ольги Сивак підготували святкове дійство "Яка радість, який рай - до нас іде Миколай" для гостей, дітей, батьків та парафіян.
І наповнився собор музикою, дитячим співом, сміхом та щебетом. Повірте, так радісно і тепло від цього на душі. Тим більше, що свято Миколая - це свято для дітей, свято добрих вчинків для усіх.
Учні-вокалісти співали про Миколая. П’ятирічна Соломійка Михайлюк дивувала нас своєю сміливістю і в той же час скромністю. Марічка Більович продемонструвала як з легкістю запам'ятовує складний літературний матеріал. Анастасія Атрахімович розкрила себе як лірична вокалістка, а її брат Олександр - як виважений театральний актор. Анна Гордій свою витонченість втілила у віршах. Іванко Когут має гарний голос, майстерно продемонстрував вокал, сценічну етику та гру на маракасах. Марічка Гарматюк усі пісні і вірші свята виконувала із своєрідною родзинкою. Шестирічна Ангелінка Бакун вправно співала, вірші читала і усіх цим дивувала.
З великою радістю представляю старших учнів музичної студії. Галина Мазурик, яка не тільки чудово співає, але і танцює. Це ж недарма вона отримала приз глядацьких симпатій у конкурсі «Таланти твої, діаспоро». Галя майстерно виконала пісню "Моя коляда". Разом із Катрусею Глют зіграли роль ангелів. Дівчата разом із Св Миколаєм (Ярославом Кроншталь ) продемонстрували акторську майстерність.
Катруся Глют у музичній студії недавно та вокалом займається з шести років. Брала участь у численних вокальних конкурсах в Україні. Зокрема, 2012 року - "Веселокове Надзбруччя"(гран-прі), 2013 року - "Творчість юних" (1 місце). А тут, у Чикаго, 2014 року взяла участь у конкурсі "Таланти твої, діаспоро" приз глядацьких симпатій. Усі гості затамувавши подих насолоджувались піснею "Коляда" у виконанні Катрусі.
Ярослав Кроншталь професійно зіграв цю роль Св Миколая. І з ефектним музичним супроводом, дзвіночками та неймовірно казковим освітленням (заслуга музичного звукооператора Тараса Корецького) появився на святі. Діти були здивовані тим, що на сцені витворяв Вадим Макух у сценічному образі Чортика. До дітей чіплявся, на бійку і погані вчинки їх підмовляв, різочки батькам роздавав. Це було кумедно.
Під керівництвом викладача по фортепіано Ольги Сивак Кароліна Катрич, Володимир Михайлюк демонстрували гру на фортепіано. А Денис Гуйда не тільки грав, але і співав про "Сніжинки". Юля Колінковська продемонструвала хорошу техніку у творі "Щедрик". Вокалісти теж не відставали. Іванко Когут, Марічка Гарматюк, Ангеліна Бакун і солісти Галина Мазурик та Катя Глют свою майстерність представляли.
Кожна дитина в залі отримала подарунок, дякуючи голові парафії Віктору Войтихіву. Отець Олексій підготовив теж гостинці для усіх. Вчителі музстудії Ольга Сивак та Світлана Поляк із щирої любові до своїх учнів приготували сюрпризи.
Свято завершила Діана Собчук, представивши блискучий вокал у пісні для батьків. Це щира подяка неням за таких вихованих, розумних дітей.
Після свята батьки та діти насолоджувались смачним обідом та частувались смаколиками. Це заслуга головної сестриці п Люби Путренко і сестриства Св. Покрови при соборі Св. Софії.
Світлана ПОЛЯК,
Чикаго

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (40 posted):

avatar
I will continue leaving to this online journal routinely. It regards see you site. I am particularly upbeat to destroy this article .
Thumbs Up Thumbs Down
0
Aspen Wagner on 09/04/2017 10:17:27
avatar
Truly I read it yesterday despite I ask this is the central spot where I find issues I've been filtering for after down.
Thumbs Up Thumbs Down
0
website here on 25/03/2017 06:53:38
avatar
Every one of you do a cerebrum boggling blog, and make them exceptional substance. Keep up the immense work.
Thumbs Up Thumbs Down
0
avatar
This will be astoundingly useful for me when I get a chance to start my online diary. We are genuinely appreciative for your web journal go
Thumbs Up Thumbs Down
0
galleryoneand2 on 22/03/2017 04:44:30
avatar
I found such a mix of enabling stuff in your site, especially its examination. From the mammoth measures of comments on your articles.
Thumbs Up Thumbs Down
0
avatar
I have to appreciative.I have been searching for after the Internet down noteworthiness just and found your site page. Monster post.
Thumbs Up Thumbs Down
0
see it here on 16/03/2017 10:40:42
avatar
It is monster to have the chance to look at a regular than standard quality article with fulfilling data on centers that wealth are captivated on.
Thumbs Up Thumbs Down
0
https://bestalyze.wordpress.com on 09/03/2017 03:05:21
avatar
I am going to bookmark your site and keep up looking new of the holder new data.
Thumbs Up Thumbs Down
0
ultrasound portable on 21/02/2017 02:17:23
avatar
But you've done it so tenderly and with so cool feeling and you've nailed the work. This article is had with style and I am giving astounding compliment.
Thumbs Up Thumbs Down
0
cadillac xlr car covers on 20/02/2017 14:47:50
avatar
These articles have got thorough discernment without unclear the readers.
Thumbs Up Thumbs Down
0
1 2 3 4 next total: 40 | displaying: 1 - 10

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: