«Яка радість, який рай…»

Home | УКРАЇНА | «Яка радість, який рай…»
image

20 грудня в соборі святої Софії після богослужіння митрофорний протоієрей отець Олексій вручив усім прихожанам солодкі подарунки. А учні музичної студії «Елегія» під керівництвом Світлани Поляк та Ольги Сивак підготували святкове дійство "Яка радість, який рай - до нас іде Миколай" для гостей, дітей, батьків та парафіян.
І наповнився собор музикою, дитячим співом, сміхом та щебетом. Повірте, так радісно і тепло від цього на душі. Тим більше, що свято Миколая - це свято для дітей, свято добрих вчинків для усіх.
Учні-вокалісти співали про Миколая. П’ятирічна Соломійка Михайлюк дивувала нас своєю сміливістю і в той же час скромністю. Марічка Більович продемонструвала як з легкістю запам'ятовує складний літературний матеріал. Анастасія Атрахімович розкрила себе як лірична вокалістка, а її брат Олександр - як виважений театральний актор. Анна Гордій свою витонченість втілила у віршах. Іванко Когут має гарний голос, майстерно продемонстрував вокал, сценічну етику та гру на маракасах. Марічка Гарматюк усі пісні і вірші свята виконувала із своєрідною родзинкою. Шестирічна Ангелінка Бакун вправно співала, вірші читала і усіх цим дивувала.
З великою радістю представляю старших учнів музичної студії. Галина Мазурик, яка не тільки чудово співає, але і танцює. Це ж недарма вона отримала приз глядацьких симпатій у конкурсі «Таланти твої, діаспоро». Галя майстерно виконала пісню "Моя коляда". Разом із Катрусею Глют зіграли роль ангелів. Дівчата разом із Св Миколаєм (Ярославом Кроншталь ) продемонстрували акторську майстерність.
Катруся Глют у музичній студії недавно та вокалом займається з шести років. Брала участь у численних вокальних конкурсах в Україні. Зокрема, 2012 року - "Веселокове Надзбруччя"(гран-прі), 2013 року - "Творчість юних" (1 місце). А тут, у Чикаго, 2014 року взяла участь у конкурсі "Таланти твої, діаспоро" приз глядацьких симпатій. Усі гості затамувавши подих насолоджувались піснею "Коляда" у виконанні Катрусі.
Ярослав Кроншталь професійно зіграв цю роль Св Миколая. І з ефектним музичним супроводом, дзвіночками та неймовірно казковим освітленням (заслуга музичного звукооператора Тараса Корецького) появився на святі. Діти були здивовані тим, що на сцені витворяв Вадим Макух у сценічному образі Чортика. До дітей чіплявся, на бійку і погані вчинки їх підмовляв, різочки батькам роздавав. Це було кумедно.
Під керівництвом викладача по фортепіано Ольги Сивак Кароліна Катрич, Володимир Михайлюк демонстрували гру на фортепіано. А Денис Гуйда не тільки грав, але і співав про "Сніжинки". Юля Колінковська продемонструвала хорошу техніку у творі "Щедрик". Вокалісти теж не відставали. Іванко Когут, Марічка Гарматюк, Ангеліна Бакун і солісти Галина Мазурик та Катя Глют свою майстерність представляли.
Кожна дитина в залі отримала подарунок, дякуючи голові парафії Віктору Войтихіву. Отець Олексій підготовив теж гостинці для усіх. Вчителі музстудії Ольга Сивак та Світлана Поляк із щирої любові до своїх учнів приготували сюрпризи.
Свято завершила Діана Собчук, представивши блискучий вокал у пісні для батьків. Це щира подяка неням за таких вихованих, розумних дітей.
Після свята батьки та діти насолоджувались смачним обідом та частувались смаколиками. Це заслуга головної сестриці п Люби Путренко і сестриства Св. Покрови при соборі Св. Софії.
Світлана ПОЛЯК,
Чикаго

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (87 posted):

powder options on 23/10/2018 12:29:57
avatar
This is such a great resource that you are providing and you give it away for free.
Thumbs Up Thumbs Down
0
https://ketogenicdietresource.org/ on 12/05/2018 03:37:48
avatar
I basically uncovered your page and expected that would express that I have extremely totally restoring looking site territories.
Thumbs Up Thumbs Down
0
avatar
this post give me stores of revile it is particularly major for me.
Thumbs Up Thumbs Down
0
Souda on 05/02/2018 02:31:11
avatar
I discovered your site ideal for me. It joins splendid and basic posts. I've reviewed a key number of them other than got such a spectacular entire from them.
Thumbs Up Thumbs Down
0
FIFA 18 TOTY Midfielders on 25/01/2018 07:41:12
avatar
Some extremely valid points! I appreciate you penning this post and the rest of

the site is extremely good.
Thumbs Up Thumbs Down
0
sex-sofa.com on 16/01/2018 08:15:13
avatar
I don't perceive what to state by that I have respected the experience of reading.This substance is made fundamentally well.
Thumbs Up Thumbs Down
0
grow lights for weed on 27/12/2017 08:07:30
avatar
You will find a basic pass on of approachs seizing passing by your post. I was clearly checking for.
Thumbs Up Thumbs Down
0
brian holm lawyer san diego on 27/12/2017 06:29:24
avatar
We require more such articles that we can read with such energy.
Thumbs Up Thumbs Down
0
fujitsu acy 100 on 23/12/2017 08:03:03
avatar
I truly like the dear data you offer in your articles I'm set up to bookmark your site and show the youngsters look at up here reasoning about all things.
Thumbs Up Thumbs Down
0
Nottingham escort agency on 20/12/2017 07:58:54
avatar
Great demonstrate I should on say and an endorsement of gratefulness is all together for the data. Bearing is no two ways about it a sticky subject.
Thumbs Up Thumbs Down
0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 next total: 87 | displaying: 1 - 10

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: