директор Інституту трансформації суспільства, економіст, політолог:

Home | УКРАЇНА | День за днем | директор Інституту трансформації суспільства, економіст, політолог:
image

«Вимоги МВФ — це фактично геноцид. Якщо хоча б частина з опублікованого буде втілена в життя, це започаткує економічну, фінансову та соціальну загибель України. Наприклад, є вимога, яка, по суті, означає знищення малого бізнесу. Це ліквідація всіх спрощених форм звітності, перехід до формалізованих форм обліку, встановлених для великих корпорацій, які мають добре структурований юридичний відділ. Малий бізнес не зможе функціонувати в таких умовах, у нього немає коштів, щоб утримувати ще цілу армію юристів, бухгалтерів, обліковців, економістів, товарознавців... Система обліку стане настільки складною, що дрібному підприємцеві просто ніколи буде займатися справами — доведеться писати звіти, відбиватися в судах і т. д.
Другий системно неприйнятний пункт — це початок продажу сільськогосподарських земель (державного запасу і приватних), причому вже чи не з 2018 року. Кому продавати, на яких умовах — абсолютно не зрозуміло. До того ж в умовах кризи, депресії, війни, за обставин, коли немає внутрішнього інвестора, а зовнішній не хоче заходити і працювати в умовах, коли держава — «стаціонарний бандит», коли вся система монополізована одним кланом...
Передбачено створення банку даних на всіх і кожного, в тому числі на субсидіантів. Люди доведені до ситуації, коли вони не мають доходів для оплати комунальних послуг, які навіть не споживаються ними в тому обсязі, який їм пишуть. Оскільки більша частина теплотворності гарячої води втрачається дорогою в трубах, йде протікання холодної води, а в газ додаються відповідні інертні гази, тобто його калорійність знижується, не встановлено облікових пристроїв щодо використання газу і тепла в квартирах. Гадаю, ми платимо вдвічі більше, ніж насправді споживаємо.
Також передбачається створення так званих антикорупційних судів. Я вважаю, що це — фундамент закритої репресивно-каральної моделі. Чисельність співробітників НАБУ передбачається збільшити в кілька разів, їм мають надати всі права щодо стеження. Фактично може бути створений і узаконений інститут стукачів, причому планується фінансово зацікавлювати їх, щоб знищувати бізнес.У пенсійній сфері взагалі наміряються застосовувати драконівські методи щодо пенсіонерів: збільшення пенсійного стажу, спеціальна модель моніторингу пенсій, по суті, запровадження податку на виплати...
Я вважаю, що виконання цих вимог означатиме загибель економіки України. Це дуже нагадує те, як більшовики і Сталін почали знищувати НЕП у 1929-1930-х роках. Чим усе закінчилося, відомо — крахом системи приватної власності загалом, а для України — загибеллю мільйонів громадян унаслідок спланованого голоду. Але, слава Богу, влада поки що не в змозі виконати ці вимоги».
Підготувала Маргарита БІЛИК

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (1 posted):

cp9654 on 18/04/2017 04:09:32
avatar
A firm hard sole will allow a lifter to fully feel and drive through the floor beneath them. In addition, most lifting shoes have a strap, sometimes two, that provide additional support through the mid-foot and upper portion of the shoe.
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 1 | displaying: 1 - 1

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: