Для нас Михайло – українець у душі

Home | УКРАЇНА | День за днем | Для нас Михайло – українець у душі
image

Президент присвоїв Михайлу Жизневському звання Герой України

Президент Петро Порошенко присвоїв посмертно звання Герой України Михайлу Жизневському – білорусу, який загинув під час Революції Гідності та вручив Зірку Героя України його батькам – Михайлу Петровичу та Ніні Василівні.
«Він поклав своє життя за нашу і вашу свободу», - сказав Петро Порошенко та нагадав події Революції Гідності, коли загинув Михайло і тисячі українців прийшли прощатися з білорусом, який боровся за свободу України.
«Для нас Михайло - не іноземець, для нас Михайло - українець у душі», - сказав Петро Порошенко. Президент підкреслив, що нині звання Герой України має надзвичайно високий статус, цю нагороду присвоюють виключно за заслуги на фронті у захисті територіальної цілісності і незалежності Української держави.
«Пишаюся, що сьогодні до славної когорти українців, які носять звання Герой України приєднався ваш син – великий білорус і великий українець», - підкреслив Петро Порошенко. Він подякував від імені українського народу батькам Михайла Жизневського за тверду позицію і тверде розуміння, і витримку в таких складних умовах.
Президент зазначив, що від самого початку, коли він пообіцяв батькам зробити все від нього залежне задля гідного вшанування пам’яті їх загиблого сина, і до сьогоднішнього дня – він свою обіцянку виконав.
«Ми робимо усе від нас належне, щоб наша країна зберегла волю і свободу, демократію і розвивалася, і загибель Героїв Небесної сотні не була даремна», - сказав Президент.
Президент повідомив, щоб виконати цю обіцянку, ним були ініційовані зміни до законодавства, які були підтримані Верховною Радою і дозволили вперше в історії нашої країни присвоїти найвищу нагороду України  іноземцеві – білорусу, який боровся за свободу України.
Батько Михайла Жизневського подякував Президенту за підтримку їхньої родини. «Велике дякую за підтримку нашої родини, за моральну та матеріальну допомогу, за те, що ви не забуваєте нашу родину. Ми будемо пам’ятати про вашу допомогу, що ви тримаєте слово», - сказав батько Героя.
«За це – за нашу свободу, за свободу України загинув наш син», - додав він.
Станіслав ГАЛИЦЬКИЙ,
«Українське Слово»

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (4 posted):

avatar
I think this is a really good article. You make this information interesting and engaging. (home remedies for canine ear infections) You give readers a lot to think about and I appreciate that kind of writing.
Thumbs Up Thumbs Down
0
avatar
wow, great, It is wonderful content has been published at this plat form. left flank pain differential diagnosis Now own words needs to know any informative information then will absolutely recommend your website where can accurately knowledge can consider.
Thumbs Up Thumbs Down
0
avatar
Thanks for your post. I’ve been thinking about writing a very comparable post over the last couple of weeks. I’ll probably keep it short and sweet and link to this instead if thats cool. Thanks.
Thumbs Up Thumbs Down
0
Yeezy Boost 350販売 on 20/07/2017 01:34:45
avatar
If you're a bride who prefers comfort first on the big day, you'll want to invest in a pair of sneakers. You may wear heels during the ceremony, but at the reception? Your trusty kicks will guide you to the dance floor and keep you there
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 4 | displaying: 1 - 4

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: