Вітання Голови Верховної Ради Андрія Парубія з Новим роком та Різдвом Христовим

Home | УКРАЇНА | День за днем | Вітання Голови Верховної Ради Андрія Парубія з Новим роком та Різдвом Христовим
image

Дорогі українці!
Щиро вітаю вас із Новим роком та Різдвом Христовим.
2018-й – знаменний для України рік. У прийдешньому році  українці у всьому світі відзначатимуть століття проголошення української державності. Століття проголошення нашої національної незалежності!
Переконаний, це були знакові і, без перебільшення, фундаментальні події в історії державотворення України. Проголошення незалежності УНР стало визначальним явищем боротьби українського народу за свою державність у ХХ столітті.
Тоді ми розпочали боротьбу за відродження суверенної  самостійної держави. Сьогодні ми державу будуємо. І ми – переможемо! В єдності захистимо і зміцнимо Україну. Адже незалежна держава – головна запорука безпеки, гідного і вільного життя кожного громадянина України.
У нас не тільки героїчне минуле. У нас – велике майбутнє. День за днем ми стаємо кращими і сильнішими.
Від усієї душі зичу нам усім у новому році перемоги та миру. Бажаю усім українцям, у кожному куточку планети, родинного затишку і благополуччя, здоров’я та щастя!
Бажаю Божого захисту і допомоги у ратній праці всім українським воїнам, які, як і сто років тому, мужньо захищають незалежність, мир та спокій всієї України, волю та гідність кожного з нас. Нехай з Божою допомогою наші захисники повернуться живими і неушкодженими до своїх родин. Вам, воїни, найглибша вдячність усіх минулих, сучасних та майбутніх поколінь українців!
Із святами, велика українська родино!
Христос рождається! Славімо Його!

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (1 posted):

Adidas Yeezy Boost 350 Italia on 17/02/2018 22:03:45
avatar
This is essentially his group of incredibly-talented and stylish friends and collaborators, which includes Coveteur closet alums Rox Brown and rapper Kodie Shane.
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 1 | displaying: 1 - 1

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: