Многая літа, «Українське Слово»!

Home | УКРАЇНА | Nota Bene | Многая літа, «Українське Слово»!
image

701-ий  випуск газети  "Українське слово" заставив мене повернутися в минуле. По-правді, аж не віриться, бо неначе вчора обдумували перший номер газети, та час невпинно плине...
Відрадно, що з першого номеру редакція подбала про донесення вістей літературною мовою, без всякого роду діалектних домішок. Вона свято дотримується своєї стилістичної структурної форми.                                                                                                                      
За всі ці роки з «Українським Словом» співпрацювало багато людей, які газеті віддавали часточку своєї душі і теплоту свого серця. Щире спасибі їм всім!
Були в нас і падіння, були і піднесення, але відрадно, що останніх 10 років газета стала цікавіша, тематично насичена, змістовна і різнобічна. Що цікаво - читається вона легко і доступна для кожного, не обтяжлива незрозумілими іншомовного походження виразами. І це заслуга всіх тих людей, які творять "Українське слово".
"Українське слово" зуміло об’єднати навколо себе інтелігенцію як нової, так і старої  хвилі. Саме з ініціативи редакції було створено літературно-мистецьку студію "Свічка Тараса", час від часу редакція збирає перед своїх читачів, своїх людей, які їй допомагають виходити в світ. Газета має свого читача, своє обличчя, її читають, її чекають!                                                                                                           
Побажати хочу творчим і технічним працівникам редакції часопису довгих років життя, здорового духу і творчого натхнення!
Хотілося, щоб більше звернули увагу на так звані "білі плями" в  нашій історії, щоб на життєвому досвіді наших національних героїв формувався характер нашої молоді. Можливо, варто більше звернути увагу на науково-духовне езотеричне виховання прийдешнього покоління, щоб людина розуміла, що вона створена на подобу Божу і не є тільки тим примітивом, яким вона себе бачить...
Хотілося б бачити газету більшого форматом, із більшим накладом: її не вистачає наразі не завжди вистачає  в нашій громаді, позаяк читачів щораз більшає.
Многая літа, "Українське слово"!
Ольга ВИННИЧУК,
Чикаго

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (0 posted):

total: | displaying:

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: