Українці в діаспорі мають шляхетну, чесну і справедливу газету

Home | УКРАЇНА | Nota Bene | Українці в діаспорі мають шляхетну, чесну і справедливу газету
image

Рівно 15 років тому побачив світ часопис під назвою „Українське Слово“. Сьогодні читачі тримають у руках 701-е число газети. Я ж маю нагоду щочетверга читати її інтернет-версію. І не лише я, а мільйони читачів у всьому світі.
Газета — чернетка історії, сказав хтось із відомих. Газета – це літопис українців, додамо ми. Вже багато років, щотижня, ви робите новий запис в особистий щоденник світового українства: інформуєте про важливі і цікаві, приємні і не дуже події, розповідаєте про успіхи, розмірковуєте про високе і не забуваєте про буденне, повертаєтесь спогадами у минуле і мрієте про майбутнє. Газета належить до тих небагатьох періодичних видань, яким вдалося і вдасться вистояти у ці нелегкі часи.
За час свого існування у „Українському Слові“ працювало багато талановитих людей, для яких газета стала рідною. Саме вони змогли наситити видання любов’ю і турботою про Україну та її народ. Для багатьох читачів газета – не лише інформатор, а передусім — співрозмовник. Ви завжди стоїте на відстоюванні інтересів української громади. Можете пишатися тим, що українці в діаспорі мають таку шляхетну, чесну і справедливу газету.
З нагоди свята зичу всьому колективу «Українського Слова» та його читачам міцного здоров’я, натхнення, творчих здобутків в роботі, сили та енергії у професійній діяльності, благополуччя та добробуту в родинах.
З ювілеєм вас, дорогі друзі!
Петро ПИСАРЧУК,
лікар,
Івано-Франківськ

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (0 posted):

total: | displaying:

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: