Луценко не відстає від Порошенка: відпочинок на Сейшельських островах обійшовся поза 50 тисяч євро

Home | УКРАЇНА | Nota Bene | Луценко не відстає від Порошенка: відпочинок на Сейшельських островах обійшовся поза 50 тисяч євро
image

Генеральний прокурор України Юрій Луценко разом з родиною провів зимову відпустку на Сейшельських островах, орендувавши дві вілли з виглядом на океан комплексу Four Seasons Resort, одного з найдорожчих готелів Сейшелів (пляж Бе-Лазар Має).
Про це повідомляє Радіо свобода.
Увесь відпочинок родині генпрокурора обійшовся орієнтовно у щонайменше 52 тисячі євро, повідомляють журналісти програми «Схеми» (спільний проект Радіо Свобода і телеканалу «UA: Перший»). Сам Луценко в коментарі Радіо Свобода в Брюсселі назвав відпочинок «не надмірним» і таким, «що собі дозволяє середній клас».
За інформацією журналістів, родина Юрія Луценка (сам генпрокурор, його дружина – народний депутат Ірина, син Віталій і син Олександр із дружиною) орендувала на вісім ночей дві вілли готельного комплексу Four Seasons Resort на острові Має (Сейшели) з 3 січня по 11 січня 2018 року.
Журналісти повідомляють, що Луценки орендували дві вілли категорії «на пагорбі з виглядом на океан».
На офіційному сайті Four Seasons йдеться про те, що вілли такої категорії мають площу 186 квадратних метрів, з басейнами, «незабутнім панорамним виглядом на бірюзові й блакитні води затоки і навколишні гори».
На офіційному сайті готелю вказано, що наразі середня вартість добової оренди однієї такої вілли – 2648 євро.
Таким чином, восьмиденна оренда однієї вілли становить 21184 євро, двох – 42368 євро.
Крім цього, журналісти повідомляють, що родина сплатила готівкою 10 473 євро за додаткові послуги. Найвитратніші серед них – оренда гелікоптера (1 440 євро), витрати в магазині сувенірів (1 265 євро).
Таким чином, сукупно витрати на відпочинок усієї родини чиновника орієнтовно склали більш ніж 52 тисяч євро.
В інтерв'ю одному з українських ЗМІ Юрій Луценко розповів, що негрошові подарунки від сина Олександра, які задекларував генпрокурор і його дружина, народний депутат Ірина Луценко (по 170 000 гривень, або 10 тисяч євро), були поїздкою на відпочинок.
Однак подарованих Ірині та Юрію Луценкам 10 тисяч євро не вистачило б на оренду вілли (21184 євро).
Таку невідповідність вартості подарунку і витрат на оренду Юрій Луценко у коментарі журналістам Радіо Свобода пояснив так: «Усі кошти, які ми заплатили, будуть вказані в наступній декларації. Я вказав у декларації подарунок сина, який займається бізнесом, який надав нам кошти для оплати відпочинку. Решта коштів, які ми витратили там на інші потреби, також будуть вказані в нашій декларації у березні-квітні».
Генеральний прокурор також зазначив, що наявні у його родини кошти «дозволяють такі речі», а сам відпочинок «не мав жодної надмірності, він вкладається в те, що собі дозволяє середній клас».

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (1 posted):

Yeezy 350 V2 Beluga on 04/02/2018 23:21:53
avatar
Despite the fact that fans were pretty confused by those kicks, they showed up on the feet of celebs nonetheless; Bella Hadid, for example, was seen sporting them in Paris last month.
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 1 | displaying: 1 - 1

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: