Відпочинок на Мальдівах коштував Порошенку півмільйона доларів

Home | УКРАЇНА | Nota Bene | Відпочинок на Мальдівах коштував Порошенку півмільйона доларів
image

Президент з сім'єю літав на Мальдівські острови на літаку турецької компанії.
 Вартість відпочинку президента Петра Порошенка та його сім'ї на Мальдівських островах склала близько 500 тисяч доларів. До такого висновку прийшли журналісти проекту "Схеми", підрахувавши, скільки коштує переліт, проживання, а також обсяг додаткових видатків сім'ї глави держави на курорті.
Як вдалося з'ясувати журналістам, Порошенко літав на Мальдіви на літаку Falcon 7X з бортовим номером ТЗ-KMR, який належить турецькій компанії Setair. У компанії повідомили, що переліт цим бортом з Києва до столиці Мальдів Мале і назад з урахуванням семиденного перебування на островах коштує 154 тисячі євро. Вартість перельоту може бути знижена до 119 тисяч євро, якщо літак просто доставить пасажирів до місця призначення, а потім забере.
Згідно з даними з відкритих джерел, борт сім днів перебував в Мале, отже, його оренда, ймовірно, обійшлася Порошенку в 154 тисячі.
Автори розслідування стверджують, що український президент зупинився в п'ятизірковому готелі Chevan Blanc Randheli, номери в якому являють собою приватні вілли на островах в Індійському океані.
У готелі президент зареєструвався під іменем Mr. Petro Incognito (Ukraine).
Порошенко із супутниками (восьмеро дорослих і двоє дітей) оселилися в найдорожчому номері Owner's Villa на окремому острові, де туристи провели сім днів і шість ночей - з 2 по 8 січня.
Вартість оренди цього номера складає не менше 46 тисяч доларів на добу. Таким чином, шестидобове перебування в ньому могло обійтися відпочиваючим у 276 тисяч доларів.
Крім того, за даними "Схем", що Порошенко з супутниками витратив на дайвінг, водний спорт, оренду човнів 18 тисяч 705 доларів. На сніданки, обіди та вечері відпочиваючі витратили 18 тисяч 638 доларів. Загальна сума додаткових витрат склала 37 тисяч 550 доларів. За ці послуги вони розраховувалися готівкою.
Як повідомлялося, 15 січня редакція проекту "Схеми" направила до Адміністрації президента детальну інформацію про подорож глави держави на Мальдівські острови, а також журналістський запит з переліком питань про обставини вояжу.
Наступного дня АП повідомила агентству "Інтерфакс-Україна", що Петро Порошенко дійсно літав на Мальдіви.
На Банковій заявили, що це був короткий відпочинок, а його вартість глава держави оплатив самостійно із задекларованих коштів, що буде відображено в його е-декларації.
При цьому в АП проігнорували питання, яким чином оплачувалися переліт і проживання, і скільки президентові коштував відпочинок на Мальдівах. Також без відповіді залишилися питання, хто, крім президента, перебував на борту літака, і чи зустрічався Порошенко під час перебування на Мальдівах з ким-небудь з офіційних осіб іноземних держав, політиків та бізнесменів.
На Банкової також не повідомили, чи проходив президент паспортний і митний контроль під час вильоту і прильоту.

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (1 posted):

Yeezys for Kids on 04/02/2018 23:16:39
avatar
Design-wise the 350 feels like an extension of the Ultra Boost’s sock-like proposition, albeit a slightly more futuristic version. More than two years after the first 350 dropped
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 1 | displaying: 1 - 1

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: