Нехай День матері буде щодня!

Home | УКРАЇНА | Nota Bene | Нехай День матері буде щодня!
image

Українці в неділю вітають своїх матерів із Днем матері.
Міжнародним святом День матері став завдяки США. Президент Вудро Вільсон оголосив День матері офіційним святом усіх штатів Америки, і з 1914 в США його відзначають щорічно. Уперше День матері відсвяткував Союз Українок Канади в 1928 році, а вже наступного року свято прийшло до Галичини.
Материнство - безцінний дар, вічне джерело буття людського, основа сім'ї і роду. Саме мудрі і добрі матусині уроки є головним дороговказом на життєвому шляху, а її любов - найнадійнішим оберегом.
Кожен із нас з дитинства і до останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ своєї неньки, прагне знайти спокій та розраду в її щедрому і безмежному серці.
Дякуємо вам за ніжність і ласку, за співані безсонними ночами колискові, за шиті оберегами вишиванки, за безмежне терпіння і щоденну натхненну нелегку працю, за молитви, які оберігають нас.
Доземний уклін усім матерям, чиї сини та доньки боронять нашу рідну землю на Сході України. Самовідданість, героїзм та мужність ваших дітей - це насамперед ваша заслуга.
Сердечно вітаю вас із світлим і зворушливим святом - Днем матері. Від усієї душі бажаю, щоб тепло домашнього вогнища, створене вашими лагідними серцями і дбайливими руками, зігрівало родини повсякчас, а добро, що невтомно сієте довкола себе, повернулося сторицею.
Миру, благополуччя, Божої ласки та прихильності долі вам на довгі і щасливі літа!
Оксана МОМЧИЛОВА,
«Українське Слово»

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (0 posted):

total: | displaying:

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: