Севастополь

У соборі окупованого Криму читали Євангеліє українською мовою
На Великодній всеношній службі в Севастополі в Покровському соборі читали Євангеліє українською, російською та грецькою мовами.
За словами очевидців, у ніч на неділю охорони і представників поліції на вулицях міста було небагато. Парафіяни відзначають, що в цю ніч разом з уповноваженими правоохоронцями в церквах перебували "козаки з нагайками".
Як зазначається, охочі освятити паски традиційно прийшли до Покровського собору, вздовж вулиці Велика Морська утворився струмок зі свічок.
Повідомляється, що православні храми і церковні громади Криму і Севастополя підпорядковуються УПЦ Московського патріархату.
Представників Київського патріархату після анексії півострова піддали тиску з боку російської влади Криму.
На проведеному в Києві восени 2014 року соборі українських і кримських єпископів було прийнято підсумкове рішення, в якому підтримується територіальна цілісність України і засуджуються спроби посіяти смуту і розбрат.
У Севастополі анонсують вітрильні перегони з участю політиків і бізнесменів із Росії
З 20 до 23 квітня в Севастополі відбудеться другий етап «Національної парусної ліги» Росії. У змаганнях візьмуть участь близько 20 гоночних яхт класу J/70. Серед учасників будуть не тільки спортсмени, а й бізнесмени і політики високого рівня з Росії. Про це інформує прес-служба Федерації вітрильного спорту анексованого Криму.
Повідомляється, що екіпажі змагатимуться в маневреності і швидкості на зовнішньому рейді Севастопольської бухти.
«Це дуже серйозні і великі змагання, що складаються з 8 етапів, в них, поряд з професійними спортсменами, беруть участь любителі. Фішка «Національної парусної ліги» не тільки в яхтах, але і в їхніх екіпажах. На борту кожної поміщається 6-8 осіб. Зазвичай 3 – спортсмени, а решта – любителі – високого рівня бізнесмени і політики. Ці змагання можна порівняти з бізнес-форумом», – повідомив підконтрольний Кремлю президент Федерації Олексій Андруцький.
Перший етап «Національної парусної ліги» Росії відбувся в Сочі 23-26 березня, третій має відбутися 18-21 травня в Москві.
Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. 7 жовтня 2015 року президент України Петро Порошенко підписав відповідний закон. Міжнародні організації визнали окупацію та анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу запровадили низку економічних санкцій. Росія заперечує окупацію півострова і називає це «відновленням історичної справедливості».

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (0 posted):

total: | displaying:

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: