Івано-Франківщина

Home | УКРАЇНА | Новини з областей | Івано-Франківщина

У лісах Прикарпаття живуть десятки бізонів
На Прикарпатті на території Вигодського держлісгоспу живуть десятки бізонів-«нелегалів». Теперішній директор лісгоспу стверджує, що не знає, звідки вони взялися.
Місцеві мешканці розповідають, що 70 тварин – бізонів, благородних оленів і муфлонів – завезли ще за попереднього директора, нібито мали влаштувати полювання для високопосадовців.
Коли директора лісгоспу звільнили з посади, з’ясувалося, що звірів він привіз нелегально. Тварин доставили без накладних і ветеринарних документів.
Звірі жили у вольєрах. Але одного разу, розповідають лісівники, хтось випустив їх на волю. Знайшли тільки чотирьох бізонів. Решта, приблизно два десятки, розбрелися по навколишніх лісах.
«Їм тут не можна бути. Тут протяги, це не їхня «стихія» – можуть захворіти на туберкульоз», – каже лісничий Свічівського лісництва Василь Циган.
Лісівники Івано-Франківщини наразі не знають, що робити із бізонами.
Тим часом попередній керівник держлісгоспу заявляє, що тварин передала його приватна фірма, і вимагає в суді грошову компенсацію.
МОН шукає ректора для Івано-Франківського технічного та ще двох інших університетів
Міністерство освіти та науки оголосило конкурс на посаду ректора в трьох технічних університетах. Відповідний наказ оприлюднено на сайті міністерства.
«Оголосити конкурси на заміщення посад керівників зазначених вищих навчальних закладів: Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу; Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка; Дніпровський державний технічний університет», - йдеться у документі.
Згідно з наказом, вибори ректора Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбудуться 6 вересня, ректора Полтавського національного технічного університету - 8 вересня, ректора Дніпровського державного технічного університету - 20 вересня 2017 року.
У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють українською мовою, мають вчене звання та науковий ступінь і стаж роботи на посадах науково-педагогічних працівників не менш як десять років.
Внаслідок пожежі загинули жінка та двоє дітей
У селі Березівка Тисменицького району Івано-Франківщини через пожежу загинули 35-річна жінка та двоє дітей. Про це повідомляє прес-служба ДСНС.
Трагедія сталася в п’ятницю, 12 травня, в житловому будинку. Повідомлення про пожежу надійшло рятувальникам о 18:35, вже за 6 хвилин вони вже були на місці події та менше ніж за 20 хвилин повністю загасили вогонь.
Жінку та двох трирічних дітей місцеві мешканці винесли на свіже повітря ще до прибуття пожежних, проте врятувати їм життя так і не вдалося.
Крім того, під час пожежі також травмувався 33-річний чоловік.

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (1 posted):

Best Fake Yeezys on 24/05/2017 04:36:02
avatar
In order to convince Sampras to try out the new kicks, Hatfield challenged the tennis great to a game of pick-up basketball. Since Sampras didn’t have any basketball sneakers with him, Hatfield presented him with a pair of the Air Oscillates to play in
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 1 | displaying: 1 - 1

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: