Севастополь

Звільнили зрадників
Вища рада правосуддя (почала працювати 12 січня нинішнього року, замінивши Вищу раду юстиції) звільнила 91 суддю з окупованого Криму і Севастополя. Згідно з повідомленням, зазначені служителі Феміди, не відмовившись від статусу українських суддів після анексії півострова, здійснювали судочинство «іменем Російської Федерації».
Будівництво Керченського мосту завдасть чималі екологічні збитки
У Севастополі під час наради з приводу питань збереження рибогосподарських басейнів, заступник керівника Росриболовства Михайло Іваника повідомив, що відомство готове прорахувати збитки, які завдасть біоресурсам Азовського моря будівництво Керченського мосту.
«Наше завдання – під час планування господарської діяльності знайти баланс між збереженням природних багатств і інтересами економіки. Такі великі проекти, як будівництво мосту через Керченську протоку, терміналу в морському порту Тамань або освоєння запасів нафти на Каспії мають державну значимість. І особливо важливо – прорахувати той збиток, який буде завдано водним біоресурсам і середовищу їхнього проживання, і виробити заходи з відновлення екосистем», – цитує Іваника прес-служба відомства.
Напередодні в прокуратурі Автономної Республіці Крим повідомляли, що ведуть досудове розслідування у зв'язку з порушенням правил екологічної безпеки під час будівництва Керченського мосту. Зокрема, у відомстві відзначили, що масштабні роботи можуть перетворити Азовське море на Чорноморську затоку, а різка зміна хімічного складу води призведе до загибелі багатьох живих організмів, зокрема, дельфінів, які занесені до Червоної книги.
Про необхідність побудувати перехід через Керченську протоку президент Росії Володимир Путін заявив одразу після анексії Криму – в березні 2014 року. Побудувати міст обіцяли до 2018 року, здати в експлуатацію – влітку 2019-го.
Українська сторона вийшла з договору з Росією про будівництво мосту 2014 року – після анексії Криму Росією.

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (1 posted):

Best Place to Buy Yeezy on 24/05/2017 04:35:21
avatar
Part of the brand’s NikeLab division, the Air Oscillate sneaker has been reimagined as the Oscillate Evolve RF. Interestingly enough, this iteration of the Oscillate is not tied to Sampras but rather fellow tennis great Roger Federer.
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 1 | displaying: 1 - 1

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: