Київ

У День Незалежності на Хрещатику буде парад
Президент Петро Порошенко доручив уряду організувати 24 серпня у столиці військовий парад з нагоди 26-ї річниці незалежності України. Про це йдеться в указі президента від 15 травня.
Парад військ мають провести на Хрещатику і Майдані Незалежності.
Крім того, міністерству внутрішніх справ, Нацполіції, СБУ та місцевим адміністраціям доручено забезпечити порядок і безпеку громадян під час святкування Дня прапора та річниці незалежності.
Китайці полагодять Шулявський шляхопровід у Києві
Перший віце-прем‘єр-міністр України — міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів та Китайська корпорація доріг і мостів домовилися про будівництво мосту біля Кременчука та реконструкцію Шулявського шляхопроводу у Києві.
Про це йшлося під час зустрічі української делегації під головуванням Кубіва та керівництва Китайської корпорації доріг та мостів (China Road and Bridge Corporation), яка відбулася у Пекіні під час Форуму «Один пояс — один шлях».
Кубів відзначив гідну підготовку проектних пропозицій будівництва мостового переходу біля Кременчука та проекту реконструкції Шулявського шляхопроводу у м. Києві на загальну суму 400 млн дол.
«Пропоную Вам завершити підготовчі роботи щодо цих проектів не пізніше вересня, щоб після цього можна було перейти до укладення кредитних угод та договору на виконання робіт з корпорацією. Наразі буде створена робоча група для комплексного опрацювання цих інвестпроектів, до якої увійдуть представники Мінекономрозвитку, Мінінфраструктури, Мінфіну та Укравтодору», — зауважив він.
Представники Китайської корпорації наголосили: нещодавно ефективно завершили низку проектів на загальну суму 2 млрд дол, серед яких будівництво мосту у Белграді (Сербія) та дороги Гродно — Гомель.
Індонезія хоче друкувати гроші в Україні
Індонезійська компанія "Peruri" планує налагодити співпрацю з Національним банком України у галузі виготовлення грошей. Про це йшлося під час зустрічі в.о. голови НБУ Якова Смолія з делегацією індонезійської державної компанії "Peruri", передає прес-служба регулятора.
Як наголошується, під час зустрічі йшлося про можливість встановлення стратегічних партнерських відносин між Національним банком та компанією "Peruri" у галузі виготовлення високозахищеного паперу, банкнот та монет.
Голова делегації, технічний директор компанії "Peruri" Харджо Сумарто Субандріо повідомив, що індонезійський виробник зацікавлений у постійному та надійному партнері, що зможе підтримати активну діяльність компанії на міжнародному ринку виробництва грошей.
"Нас приваблює можливість співпраці з Україною, оскільки рівень виробничих потужностей Банкнотно-монетного двору НБУ повністю відповідає найсучаснішим світовим стандартам", - сказав він.
"Ми абсолютно вражені ефективною роботою персоналу, високим рівнем автоматизації, інноваційними технологіями та якістю української паперової, банкнотної та монетної продукції," – зауважив Субандріо.
Смолій висловив сподівання, що візит представників компанії до України дасть плідні результати та стане початком майбутнього співробітництва.
Наразі Меморандум про домовленості узгоджується сторонами на найсприятливіших та взаємовигідних засадах.
Компанія "Peruri" є 100% державною компанією Республіки Індонезії, що виробляє гроші для потреб власної країни та міжнародного ринку.
У Києві найближчим часом відбудеться перепис населення
Міський голова столиці Віталій Кличко заявив про плани провести перепис населення в Києві найближчим часом.
"Останній раз перепис населення у Києві відбувався у 2002 році. Тоді встановили цифру 2 млн 800 тис. людей. Сьогодні ми будемо робити ще раз перепис населення. Але сьогодні, попередньо працюючи з операторами телефонного зв’язку, ми можемо приблизно сказати, що у Києві проживає близько 4 млн людей", - прокоментував Віталій Кличко.
Також мер Києва заявив, що відсутність безробіття в Києві є показником розвитку міста.
"Більше того, ми порівнювали міста, у Києві відсутнє безробіття, більше 530 тис. кожен ранок приїжджає у Київ на роботу, ввечері від’їжджає, тому що тут є робота. Це дуже важливо. Це для нас показники розвитку міста", - додав міський голова.
Ворожі срібляники не варті гідності
СБУ встановила особи 40 людей, які за вказівкою російських спецслужб організовують та проводять проплачені акції протесту, частково  ідентифіковано близько 5 тисяч осіб, які регулярно беруть участь у замовних акціях. І це тільки в Києві. Восьми організаторам таких акцій вже висунуто підозри. Як повідомив на брифінгу голова СБУ Василь Грицак, російські спецслужби на території України створюють підконтрольні громадські структури, які використовують загальнодержавні й регіональні проблемні аспекти життя для дестабілізації ситуації в країні. За участь людям пропонують від 150 до 200 гривень. А за участь у провокаціях, бійках із правоохоронцями йдеться про винагороду до 500 доларів. Василь Грицак закликає співгромадян не піддаватися таким спокусам і не брати участі у проплачених акціях, адже відповідальність буде.  А на Євробачення-2017 СБУ вдало спрацювала на випередження:  встановила й відстежувала осіб, які потенційно могли вчинити протиправні або провокаційні дії безпосередньо під час проведення конкурсу.
Нема чого «стволами» розкидатися
Суд Печерського району столиці зобов’язав Генпрокуратуру зареєструвати кримінальне провадження за фактами порушень міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим законодавства при врученні нагородної вогнепальної зброї. Як відомо, очільник МВС, посилаючись на Дисциплінарний статут Збройних сил, заявив, що підписав накази про вручення 2,2 тисячі одиниць нагородної вогнепальної зброї. Серед тих, хто удостоївся «стволів», близько ста народних депутатів, прокурори, судді, колишній та чинний прем’єри...
Міністерська щедрість привернула увагу ЗМІ, журналісти провели розслідування. Вони стверджують, що А. Аваков діє незаконно. Адже статут Збройних сил поширюється лише на військових, військовослужбовців запасу, прикордонників, співробітників СБУ тощо, але не правоохоронців та цивільних. Крім того, згідно з унесеною 2006 року в Дисциплінарний статут органів внутрішніх справ обмежувальною нормою, нагородну вогнепальну зброю дозволяється вручати виключно особам керівного складу силових відомств.
«Можливо, у прокуратурі знайдеться сміливий слідчий, що ризикне виконати рішення й почне розслідувати незаконне роздавання зброї А. Аваковим», — прокоментував подію ініціатор звернення до суду журналіст Денис Іванеско.

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (0 posted):

total: | displaying:

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: