Івано-Франківщина

Home | УКРАЇНА | Новини з областей | Івано-Франківщина

На Прикарпатті затримали банду, яка знущалася з 14-річних підлітків
У Коломиї поліція затримала групу чоловіків, які знущалися над двома 14-річними підлітками. Про це повідомляє прес-служба обласної поліції.
Одного хлопця група з семи чоловіків побила у квартирі, а іншого у багажнику вивезла за місто в лісопосадку біля села Пядики. Там дитину примусили читати вірші, а потім роздягнули та відпустили.
«Зараз ми уже встановили усіх причетних осіб до вказаних злочинів. Ними є жителі Коломиї та району, дехто з них неодноразово притягався як до кримінальної, так і адміністративної відповідальності, але є й такі, котрі вперше порушили закон», – розповів начальник Коломийського відділу поліції Остап Білейчук.
За цим фактом працівники поліції розпочали кримінальне провадження передбачене ч.2 ст. 146 («Незаконне позбавлення волі або викрадення людини») та ч. 2 ст. 296 («Хуліганство») Кримінального кодексу України.
 «Писанку» визнали досконалою
Музей писанкового розпису, філіал Національного музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Й. Кобринського, що в місті Коломия на Івано-Франківщині, отримав сертифікат-відзнаку від популярного в усьому світі сайту для мандрівників TripAdvisor.
У відзнаці зазначено, що «Сертифікат про досконалість» (Certificate of excellence) міжнародні експерти з туризму надали Музею писанкового розпису, який має неофіційну назву Музей «Писанка», за високий рейтинг від відвідувачів. Про це повідомляє «Дзеркало Коломиї».
Варто зазначити, що заклад єдиний у світі музей писанки або писанкового розпису. Споруда, в якій його розміщено, зведена в формі 13-метрового яйця-писанки. Експозиція музею налічує понад 12 тисяч писанок і декоративних яєць з різних регіонів України та світу. У колекції зберігаються традиції розпису ще дохристиянських часів.
Пластуни Прикарпаття нагодували варениками бійців АТО
Організація «Пласт» Івано-Франківська провела днями благодійну акцію «Вареники для воїнів АТО», до якої долучилися пластунки і батьки новацтва. Така акція стала можливою завдяки сприянню КП «Муніципальна варта» Івано-Франківська.
Готові вареники залили смальцем і відправили на передову. Ця смакота призначена для українських бійців 54-тої ОМБР (окрема механізована бригада м.Бахмут) та 128-ої ОГПБ (окремий гірсько-піхотний батальйон м. Торецьк).

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (0 posted):

total: | displaying:

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: