Волинь

Польські прикордонники вилучили переправлені з Волині цигарки на півтора мільйона гривень
Працівники Надбужанського відділу прикордонної служби Польщі затримали чергову партію нелегальних цигарок з України. Неподалік населеного пункту Зберєж Люблоінського воєводства правоохоронці виявили трьох своїх співвітчизників, які за допомогою саморобної паромної переправи транспортували сигарети з Волині до Польщі. У чоловіків вилучили пакунки, в яких нарахували понад 16 тисяч цигарок різних марок без польських акцизів. Вартість вилученого курева сягнула  217 тисяч злотих або близько півтора мільйона гривень.
За організацію незаконного полювання у національному парку покарали директорів лісгоспів
У Волинському обласному управлінні лісомисливського господарства відбувся брифінг за участі заступника голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимира Бондаря та начальника Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександра Кватирка.
Володимир Бондар, зазначив, що підписано наказ на звільнення директора ДП «Цуманське ЛГ» Володимира Туревича. Також винесена догана директору ДП МГ «Звірівське» Сергію Смічику Петровичу.
«Ми побачили факти грубого порушення у діях посадових осіб і тому одразу приймаємо рішення. Організація полювання має відбуватися на належному рівні», – зазначив Володимир Бондар.
Володимир Налькович подякував журналістам та працівникам КНПП «Цуманська Пуща» за якісно проведену роботу та виявлену громадську позицію.
Луцькі тролейбуси придбав Херсон
ДП «Автоскладальний завод №1» АТ «АК «Богдан Моторс» (Луцький автомобільний завод) поставило для Херсона чотири тролейбуси «Богдан» Т70117. Згідно умов договору, загальна вартість закуплених тролейбусів становить 18,9 мільйона гривень.
«Богдан Т70117» – це 12-метровий міський, 100% низькопідлоговий тролейбус загальною пасажиромісткістю 105 пасажирів (у тому числі 34 місця для сидіння). У конструкції тролейбуса використані комплектуючі як українських, та і відомих світових виробників.
Для забезпечення належної роботи електротранспорту на маршрутах, працівниками ДП «АСЗ № 1» АТ «АК «Богдан Моторс» організовується навчання працівників МКП «Херсонелектротранс» з питань експлуатації, технічного обслуговування та ремонту нових тролейбусів «Богдан Т70117».
Керівництво МКП «Херсонелектротранс» планує і в наступному році закуповувати нові тролейбуси для покращення умов перевезення пасажирів.

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (0 posted):

total: | displaying:

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: