Севастополь

У Севастополі до 100-річчя Жовтневої революції вручали медалі й приймали до комсомолу
У Севастополі провели збори на честь 100-річчя Жовтневої революції. На заході секретар міськкому КПРФ Василь Пархоменко вручив пам'ятні медалі та комсомольські квитки.
Під час урочистої промови Пархоменко сказав, що, на його думку, найбільші досягнення були пов'язані з комуністами і радянською владою, і «нікому не вдасться очорнити Сталіна і Леніна».
У фойє залу, де відбувався захід, влаштували виставку портретів і бюстів Леніна та Сталіна, також розвісили предмети радянської атрибутики ‒ прапорці та вимпели. Повідомляється, що експонати надав приватний колекціонер.
Після закінчення заходу комуністи закликали присутніх брати участь 7 листопада в демонстрації на честь Жовтневої революції.
У річницю Жовтневої революції севастопольські комуністи планують проведення інформаційної програми «У парадному строю», а також години історії про події 1917 року.
Більшовицький переворот у Російській імперії, названий «Жовтневою революцією», стався в жовтні (за новим стилем ‒ у листопаді) 1917 року. В результаті перевороту в Росії почалася громадянська війна, було повалено Тимчасовий уряд, до влади прийшли більшовики.
У музеї Чорноморського флоту організували виставку до сторіччя більшовицької революції
В анексованому Севастополі у військово-історичному музеї Чорноморського флоту «Михайлівська батарея» відкрили виставку, присвячену сторіччю подій більшовицької революції в Севастополі й на Чорноморському флоті. Про це повідомляє прес-служба Південного військового округу Міноборони Росії.
«Крім революційного періоду (виставка – ред.), показує значення чорноморського театру військових дій у роки Першої Світової війни, а також відображає роль самої Михайлівській береговій батареї в події на Чорноморському флоті в лютому-жовтні 1917 року», – йдеться в повідомленні.
Комуністи Севастополя 29 жовтня заклали капсулу біля пам'ятника «Мужності, стійкості, вірності комсомольській» на вулиці Леніна зі зверненням до послідовників 2067 року. У ньому висловили надію, що до 150-річчя більшовицької революції 1917 року «комсомольський і комуністичний рух збережеться й розшириться».
«Жовтнева революція» (також відома як жовтневий або більшовицький переворот – ред.) 1917 року в Росії – збройне повалення Тимчасового уряду та прихід до влади партії більшовиків, що проголосила встановлення радянської влади.
Винороби Криму й Севастополя сподіваються відкрити тематичні турмаршрути
Кримські й севастопольські винороби планують створити винні маршрути, а також залучити до діяльності ресторани, сироварні й устричні ферми. Про це 5 листопада говорили на круглому столі про винний туризм на Першому туристичному форумі «Севастополь. Повернення...».
«Створення винного маршруту в Криму історично зумовлене, тут чотири місяці сезон – цього мало, зараз з'явилася можливість створити винний маршрут у Криму, який залучатиме туристів цілий рік і просуватиме кримські вина», – сказав модератор круглого столу, головний редактор журналу «Алкоголь.ру» Михайло Смирнов.
Під час обговорення можливих винних туристичних маршрутів були висловлені пропозиції виноробних компаній.
«Ми пропонуємо розробити кілька варіантів маршрутів, зокрема, одноденний, дводенний на вихідні, і останній – п'ятиденний. Зробити диференціацію за ціною: економ-варіант, середній сегмент і преміум», – сказала керівник відділу винного туризму севастопольської групи компаній «Інкерман» Ірина Володченко.
У комітеті підконтрольного Росії парламенту Криму з питань аграрної політики, екології та природних ресурсів повідомляли, що площі виноградників у Криму скоротилися втричі. Традиційно виноградники покривали 100 тисяч гектарів кримської землі, але на сьогоднішній день ця цифра скоротилася і становить приблизно 30 тисяч гектарів.
Після анексії Криму винороби півострова зіткнулися з низкою проблем при переході галузі під російську стандартизацію й вимоги законів.

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (0 posted):

total: | displaying:

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: