Київ

Крайня ліва смуга буде доступна тільки міськтранспорту
Однією зі складових частин глобального транспортного проекту для Києва  є запуск в місті BRT (bus rapid transport) — швидкісних автобусних перевезень по радіальних напрямках, для яких виділяється окрема смуга. Перший такий маршрут намічено запустити між Троєщиною і Чоколівкою.
Депутат Київради Сергій Майзель, який займається цим проектом уже два роки, зазначив, що на сьогодні розроблено концепцію проекту, а зараз йде розробка ТЕО. Для цього проекту будуть закуплені нові спеціальні автобуси великої місткості. Реалізувати його повністю можна буде у 2019 році. Депутат також підкреслив, що за розрахунками експертів Світового банку, цим маршрутом користуватимуться до 170 тисяч пасажирів на добу.
Не тільки з Троєщини, але й з Воскресенки можна буде швидко доїхати до станцій метро «Петрівка», «Дорогожичі», і так само до швидкісного трамвая на зупинці «Індустріальна», на Севастопольську площу і потрапити на Чоколівку. У цих місцях будуть побудовані спеціальні пересадочні вузли.
— BRT-лінії існують у багатьох мегаполісах світу. В Україні вперше можуть запустити в Києві, — розповідає член Міжнародного союзу проектувальників громадського транспорту, член-кореспондент Академії будівництва, генеральний директор проектного інституту електротранспорту Віктор Резніков. — Йдеться про використання існуючої в місті радіальної дорожньої мережі для швидкої доставки пасажирів зі спальних районів на роботу і до місць відпочинку. В даному випадку з Троєщини на Чоколівку, коли для швидкого проїзду автобуса використовується відокремлена від інших смуг крайня ліва (швидкісна) смуга. На думку працюючих в Києві експертів Світового банку, це найменш витратна частина підготовленого ними спільного проекту транспортних коридорів для нашого міста тому, що дороги, і рухомий склад вже є. Вирішується ще й екологічне завдання, адже що швидше рухається транспорт, то менше отруйних повітря вихлопів.
Швидкісний рух крайньою лівою смугою дозволяє перевезти в 1,5—2 рази більше пасажирів за одиницю часу на годину-пік і вдвічі скорочує городянам час у дорозі на далеких дистанціях.
Власникам приватного та вантажного транспорту доведеться звикати, що крайня ліва смуга буде доступна тільки для автобусів, і навіть, можливо, огороджена. Зате знімуть обмеження на рух по крайній правій смузі на маршруті від Троєщини до Петрівки.
Щоб запустити швидкісний автобус — BRT, необхідно побудувати пересадочні вузли і станції посадки пасажирів в різних рівнях.
Можливо, станції обладнають турнікетами і касами для продажу квитків. Якщо влада міста обере не спрощений варіант створення BRT, то для  пасажирів доведеться будувати платформи. Люди, що вийшли з автобуса на платформу, перетинатимуть надземними переходами-конкорсами проїжджу частину, що б потрапити на пішохідну зону вулиці як, наприклад, на станції швидкісного трамвая «Площа Перемоги».
Терміни реалізації проекту можуть розтягнутися до двох років, оскільки потрібно побудувати і самі станції на великих пересадочних вузлах, названих вище, і конкорси. До цього часу будуть діяти обмеження на проїзд для легкових автомобілів по крайній правій смузі.
На лівобережжі транспортний коридор для швидкісного автобуса може пройти по бульвару Перова до метро «Дарниця». Тут необхідно буде побудувати надземний пішохідний перехід з другого поверху станції метрополітену до посадкового терміналу «швидкого автобуса».
Відокремлені лінії BRT застосовуються в країнах Латинської Америки, Ірані, Туреччині. У деяких штатах США водієві дозволено мчати по лівій смузі зі швидкістю 130 кілометрів на годину навіть з одним пасажиром в салоні.
У Києві з’явилися зчитувачі ID-карток
Днями в Солом’янському районному в м. Києві відділі державної реєстрації актів цивільного стану, що на бульварі Вацлава Гавела, 1/28, відбулася презентація використання зчитувачів ID-паспортів громадян України з безконтактним носієм.
Зчитувач ID-карток містить безконтактний електронний носій — чип, на якому, крім даних про власника документа, записано біометричні дані (кольорова фотографія, інформація про місце проживання та сімейний стан). Дані про поточний сімейний стан буде зашито в чип ID-картки. Особливість такого ID-паспорта полягає в тому, що його неможливо підробити.
«Одна з істотних переваг картки перед звичайним паспортом — його компактність і зносостійкість, — каже заступник міністра юстиції Гія Гецадзе. — Коли ID-карток буде більше, ніж паперових паспортів, тоді всі державні інституції будуть забезпечені обладнанням для зчитування інформації з електронних носіїв. Цим шляхом рухалися інші держави, де запроваджено такий документ».
Начальник Головного територіального управління юстиції у місті Києві Станіслав Куценко додав, що перехід на такий вид документа у всіх державах проводять для запровадження електронного урядування. Відділи державної реєстрації актів цивільного стану Києва першими в Україні починають використовувати зчитувачі ID-карток у роботі. Це спростить роботу державного органу і доступ до отримання державних послуг для громадян».
На електронний носій ID-картки буде внесено ту саму інформацію, яку можна буде побачити на картці. Щоправда, ще додаватимуть змінні дані — події, які стаються у житті людей, проте не є сталими. До змінної інформації належить реєстрація місця проживання, сімейний стан та відомості про дітей. Переїзд в інше помешкання чи місто України, одруження або розірвання шлюбу, народження дітей додаватимуть на електронний носій у хронологічному порядку. Це не потребуватиме зміни документа.
Документи, що посвідчують зміну сімейного стану чи народження дітей, видають органи юстиції, вони є в кожного. Однак інформація щодо місця проживання буде лише на електронному носії ID-картки. Допоки повноцінно не запрацює електронне урядування, державна міграційна служба видаватиме громадянам не лише ID-картку, а й виписку про місце реєстрації місця проживання. Це не означає, що ви її повинні носити разом з ID-карткою, вона й без неї чинна.
Громаді до снаги системні проекти
У Києві відбувся урочистий пуск другої нитки головного міського колектора. За словами віце-прем’єр-міністра — міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадія Зубка, це стало яскравим свідченням того, що реформа з децентралізації дає громадам змогу здійснювати не лише косметичні зміни й невеличкі проекти, а за правильного підходу й планування впроваджувати системні й фундаментальні кошторисні проекти.
«Житлово-комунальне господарство, яке дає стале функціонування систем життєзабезпечення в містах, має бути пріоритетом кожного органу місцевого самоврядування», — вважає Геннадій Зубко, наголосивши, що саме такий пріоритет є в Києві, де створено синергію зусиль керівництва, персоналу і фахових людей. «Завдяки вашій роботі нині громада Києва отримала стратегічно важливий інфраструктурний об’єкт, який забезпечить надійне водовідведення і поліпшить екологічний стан навколишнього середовища для понад півтора мільйона жителів міста», — зазначив віце-прем’єр. Фінансували об’єкт за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР), державного і місцевого бюджетів. Загалом на проект зведення другої нитки каналізаційного колектора Києва було витрачено понад мільярд гривень, з яких більш як 330 мільйонів — кошти ДФРР, 300 мільйонів — субвенції з держбюджету і майже 441 мільйон — бюджет міста Києва.
Віце-прем’єр подякував міському голові, керівництву й персоналу Метробуду, Київводоканалу за впровадження об’єкта й запросив на міжнародну спеціалізовану виставку «Комунтех-2017», де за участю науковців і керівників водоканалів напрацьовуватимуть рішення щодо поводження з водними ресурсами країни.
Столична нерухомість: ціни в жовтні
За оцінками експертів, в середньому ціни на квартири підвищилися на 1,3%.
У жовтні ціни на нерухомість в Києві ще більше зросли. Так, ціни на вторинне житло в жовтні 2017 року зросли на 1,3% в порівнянні з вереснем і склала 33,278 тис. грн / кв. м. При цьому ціна в доларах упала на 0,8% – до 1242 дол. / кв. м.
Експерти ринку нерухомості відзначають, що за жовтень найбільше подорожчали 3-кімнатні квартири – на 1,5%, до 33,497 тис. грн / кв.м. Середня вартість пропозиції 4-кімнатних – на 1,3%, до 37,055 тис. грн / кв. м, 2-кімнатних – зросла на 1,3%, до 34,339 тис. грн / кв. м, 1-кімнатних – на 1%, до 30,963 тис. грн / кв. м.
Кількість пропозицій на вторинному ринку збільшилася на, 6% і склала 20,741 тисяч об’єктів. Так на першому місці 3-кімнатні квартири (31%), далі 2-кімнатні – 30% і однокімнатні квартири займають 28%. Квартири на чотири кімнати займають 7% ринку.
Вартість квадратного метра житла у новобудовах, які зводяться у віддалених столичних районах, наступного року буде не меншою 15 — 17 тисяч гривень. Про це сказав віце-президент Київміськбуду Аркадій Бондарев.
Представник забудовника порадив потенційним інвесторам «чекати на підвищення і не втішається порожніми надіями на зниження ціни».
«У збиток забудовники не працюватимуть. Мінрегіон вивів собівартість будівельних робіт на 2018 рік у розмірі 14 340 грн/кв.м, тобто це мінімальна вартість без урахування суми за землю, технічну документацію тощо. Враховуємо і прогнози щодо зростання цін на електроенергію і пальне, а також зростання мінімальної зарплати. Додаємо все це до мінімальної ціни і вже маємо як мінімум 15 тис. — 17 тис. грн за кв.м для віддалених ділянок», — пояснив він.

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (0 posted):

total: | displaying:

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: