Севастополь

У Севастополі згорів Дім скорботи
Напередодні ввечері у Севастополі на вулиці Пожарова згорів Дім скорботи.
За інформацією місцевих ЗМІ, полум'я швидко поширилося на всю будівлю, стовп диму було видно з різних районів міста.
На ліквідацію пожежі виїхали чотири пожежні машини російського управління МНС у Севастополі.
Наразі немає офіційної інформації від МНС Севастополя.
Співробітники російської протипожежної служби Криму 6 січня ліквідували п'ять пожеж і два загорання. В результаті пожежі двоє людей загинули.
За минулий рік кримські рятувальники повідомили про ліквідацію понад 900 пожеж, у результаті яких були врятовані близько 150 осіб. Також вони зареєстрували 9 надзвичайних ситуацій.
Космонавт із Севастополя зустрів Новий рік на космічній станції
Російський космонавт (уродженець Севастополя) Антон Шкаплеров зустрів Новий рік на Міжнародній космічній станції. Про це він написав у Twitter.
«З Новим роком, планета! Нехай всі наші бажання збудуться», – написав космонавт.
Шкаплеров також привітав своїх земляків і всіх жителів Криму з Новим роком. Як подарунок він сфотографував Кримський півострів із космосу.
Троє астронавтів 17 грудня 2017 року вирушили у шестимісячну експедицію на Міжнародну космічну станцію з космодрому «Байконур» у Казахстані на космічному кораблі «Союз-МС-07». До складу екіпажу увійшли Скотт Тінuл (НАСА – США), Антон Шкаплеров («Роскосмос» – Росія) і Норісіге Каана (Японське агентство аерокосмічних досліджень), стартував 17 грудня з космодрому «Байконур» у Казахстані.
У Севастополі в святкові дні продовжують зносити кіоски
У Севастополі в святкові дні продовжують зносити торгові павільйони. Демонтували кілька кіосків біля Гагарінського районного управління МВС Росії по Криму. За словами кореспондента, після демонтажу на асфальті залишилися сміття, столи і дерев'яні стійки.
Раніше підконтрольна Кремлю адміністрація Севастополя повідомила про вручення севастопольським підприємцям понад 400 повідомлень про демонтаж нестаціонарних торгових об'єктів (НТО), які місцева влада вважає незаконними.
Всього в місті планувалося знести близько 600 торгових об'єктів, визнаних владою Криму незаконними. На ліквідацію НТО в бюджеті міста передбачено 10 млн рублів.
У анексованому Криму і Севастополі місцева влада бореться з комерційними будівлями, які оголосили незаконними, в тому числі під знесення потрапляють магазини, кафе, торговельні намети на ринках і пансіонатах.

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (0 posted):

total: | displaying:

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: