Івано-Франківщина

Home | УКРАЇНА | Новини з областей | Івано-Франківщина

Міська рада профінансує десять поїздок парафіян до духовних місць
1 лютого виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради ухвалив рішення сприяти здійсненню парафіянами міста десяти прощ до духовних місць. З цією метою управління транспорту і зв’язку міста зобов’язали надати на кожну поїздку по одному автобусу великого класу.
Фінансовове управління забезпечить виділення коштів для фінансування витрат згідно з актом наданих послуг перевізникам.
Перелік поїздок, які фінасуватимуть з міського бюджету, сформували згідно з листом-зверненням релігійних громад міста. Як повідомляється, наразі поїздки заплановані: дві поїздки до с. Гошів Долинського району та м. Борислав Львівської області, дві поїздки до с. Зарваниця та с. Залісся Тернопільської області, дві поїздки до с. Крилос Галицького району. по одній поїздці до м. Чернівці та урочища Джублик Закарпатської області, до с. Погоня Тисменицького району а також до с. Гошів Долинського району, і окремо до с. Лаврів та м. Самбір Львівської області.
З обласного бюджету виділили 81 тис. грн на поїздки вірян до Рима та Базеля.
Раніше міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків часто наголошував, що вважає місто християнським і хоче бачити в ньому більше церков і хрест тверезості.
Дорожники обіцяють відремонтувати трасу Івано-Франківськ-Тернопіль
Служба автомобільних доріг Івано-Франківської області розробляє державний інвестиційний проект для ремонту автодороги Івано-Франківськ-Бучач-Тернопіль. Про це у Фейсбуці повідомив голова САД в Івано-Франківській області Василь Буджак.
«В Службу автодоріг надходить багато критичних зауважень щодо поганого стану дороги державного значення Н18 «Івано-Франківськ - Тернопіль». Це правда.
Тому спільно з САД в Тернопільській області і ДержДорНДІ розробляємо інвестпроект з метою залучення інвестиційних коштів на ремонт даної дороги», - написав Василь Буджак.
В Івано-Франківську запустили нову тролейбусну лінію
В Івано-Франківську запустили зворотну тролейбусну лінію через залізничний вокзал. З 1 лютого тролейбуси №6 і №8 рухаються через Привокзальну, а раніше сполучення було через вул. Гаркуші.
Тепер же з Пасічної можна буде потрапити на вокзал через вул. Галицьку, ринок, Василіянок, Вовчинецьку, а далі на Європейську площу. Як розповів директор КП «Електроавтотранс» Віталій Голутяк, з часом зворотна лінія також дасть можливість об’єднати маршрути №1 і 6.
Пасажиром тестового тролейбусу став міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків. «Це лише маленький крок до розвитку тролейбусної мережі. Але добре, що ми робимо такі кроки. Зараз місто активно працює не лише над новими сполученнями, зокрема до «Сільпо», але й над поповненням депо. Так зараз у роботі договір з ЄБРР на закупівлю 30 нових тролейбусів, а також готуємось придбати додаткові вживані тролейбуси», - зазначив міський голова Руслан Марцінків.

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (0 posted):

total: | displaying:

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: