Запоріжжя

В Енергодарі відкрито оновлений сервісний центр МВС
Новий сервісний центр МВС в Енергодарі - це відкритий офіс з сучасними технологіями та системами комунікацій. Зокрема, тут запроваджується електронна черга та здійснюється моніторинг співробітників.
- Це вже шостий сервісний центр, що запрацював у Запорізькій області на сьогодні. Загалом по Україні їх відкрито 63. У нашому регіоні їх заплановано сім і останній нині готується до відкриття в Бердянську. Ми плануємо, що він буде унікальним і найкращим у всій державі. Окремо хочу підкреслити, що податки з усіх отриманих у центрі платежів йтимуть до місцевого бюджету. Сучасні сервісні  центри МВС влаштовані  таким чином, аби робота була прозорою, а послуги працювали для людей. Це головні умови всіх реформ, що впроваджуються в Україні Президентом та Прем'єр-міністром України, - зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.
У 2015 році постановою Кабінету Міністрів у рамках реформування МВС України були створені територіальні органи з надання сервісних послуг Міністерства внутрішніх справ. У Запорізькій області на сьогодні шість  уже приймають відвідувачів: два в Запоріжжі та по одному в містах Мелітополь, Пологи, Енергодар і Василівка. Загалом у Запорізькій області було здійснено реконструкцію приміщень центрів у Пологах та Енергодарі, а в Запоріжжі та Мелітополі сервісні центри відкрито у приміщеннях за новим зразком. Останній у Запорізькій області – зразковий для всієї України сервісний центр МВС у Бердянську – планується відкрити в поточному році.
Крім цього, понад рік у тих населених пунктах регіону, де немає стаціонарних центрів, послуги громадянам надає мобільний сервісний центр МВС.
Деякими послугами сервісних центрів МВС можна скористатися онлайн. Наприклад, замовити довідку про несудимість у пару кліків чи ознайомитися з онлайн-інструкцією для громадян, які хочуть отримати водійське посвідчення вперше. В ній зібрані посилання на всі сервіси для підготовки до іспитів з ПДР: онлайн-тренажер, чекліст, схеми маршрутів тощо.
Всеукраїнські козацькі ігри зберігають славетні запорозькі традиції
У Запоріжжі відбулися V Всеукраїнські козацькі ігри «Запорізька Слава» і чемпіонат України з боїв «Лава на лаву». У центральному парку обласного центру «Дубовий гай» відбулося урочисте відкриття, де з вітальним словом до спортсменів та вболівальників звернулася керівник апарату Запорізької облдержадміністрації Зінаїда Бойко.
- «Спас» є багатогранною організацією, яка об’єднала в собі і спортивний, і культурний напрями, духовне, морально-етичне й патріотичне виховання, що є невід’ємною частиною формування національної свідомості молодого покоління, - зазначила  посадовець.
У змаганнях взяли участь команди із Запоріжжя, Дніпра й Енергодара. До речі, не тільки чоловіки-спасівці виявили бажання позмагатися на спритність та відвагу. В окремих дисциплінах навіть жінки-спасівці, а також дитячі команди демонстрували свої навички козацького бою. Спортсмени змагалися в турнірі «Лава на лаву», а також у таких дисциплінах як метання списа і ножа, фехтування на козацьких шаблях тощо.
За результатами змагань у боях «Лава на лаву» перше місце виборола дніпровська команда «Спас Штурм», друге - енергодарська «Булава»,  третє - збірна Запорізької області.
У загальному заліку за підсумком усіх дисциплін козацьких ігор  перше місце посіла «Булава» з Енергодара, друге місце - «Спас Штурм» з Дніпра,  третє – збірна команда Запорізької області.
Крім видовищних боїв для гостей заходу працювала виставка народних майстрів, а на сцені між змаганнями виступали запорізькі артисти й музичні колективи.

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (0 posted):

total: | displaying:

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: