Севастополь

Матвієнко розкритикувала владу Севастополя за брудні пляжі та рекламу
Голова Ради Федерації Росії Валентина Матвієнко розкритикувала роботу влади Севастополя з питань благоустрою.
Як повідомляють 5 червня російські інформагентства, нараду щодо перспектив соціально-економічного розвитку Севастополя з Матвієнко відбулася у вівторок у підконтрольному Кремлю уряді міста.
«Про благоустрій скажу м'яко, ще є над чим багато працювати... Уряд міста, наприклад, взяв зобов'язання до 1 червня всі пляжі міста підготувати до курортного сезону, громадяни пишуть скільки, де які пляжі перебувають у повному неподобстві. Сміттєві баки поставити проблема? На це гроші потрібні? Це обличчя міста, комфорт громадян, прошу перевірити все та навести ідеальний порядок», – цитує ТАСС Матвієнко.
Також вона зазначила, що в місті дуже багато реклами, «що псує зовнішній вигляд».
За даними ТАСС, у відповідь на це російський губернатор Севастополя Дмитро Овсянников «доповів про перспективи розвитку міста в рамках схваленої минулого року стратегії соціально-економічного розвитку Севастополя до 2030 року».
Також на нараді Матвієнко «закликала до діалогу» виконавчу і законодавчу владу Севастополя, між якими триває конфлікт.
Міжнародні організації визнали окупацію та анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу запровадили низку економічних санкцій. Росія заперечує окупацію півострова і називає це «відновленням історичної справедливості». Верховна Рада України офіційно оголосила датою початку тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією 20 лютого 2014 року.
«В Україні заробив – в Росії віджимають»
У Севастополі підприємці 4 червня провели мітинг, на якому вимагали відставки міської влади. Як повідомляє кореспондент Крим.Реалії, протестувальники зібралися біля пам'ятника Нахімова в центрі Севастополя. Перед початком поліція повідомила організаторам і учасникам, що захід незаконний і не узгоджений із місцевою владою. Присутні відмовилися розходитися та почали виступи з трибуни.
Директор ТОВ «Інкерманський завод марочних вин» Сергій Лебедєв розповів про проблеми, з якими зіткнулося виноробне підприємство.
«Поколіннями створювався цей завод марочних вин. Зараз підприємство перебуває під загрозою закриття, тому що місцева влада неправильно побудувала діалог із заводом. Не підписуються договори оренди, не дають викуповувати майно, постійно на нас нацьковують податкові перевірки», – заявив Лебедєв.
Представники заводу роздавали на мітингу футболки з написом «Зупинимо свавілля чиновників! Захистимо INKERMAN!»
Учасники мітингу заявили, що «готові самі вибирати державну владу». Севастопольський підприємець, проросійський активіст Ленур Іслямов заявив: «Не подобаються нам органи державної влади – до побачення, оберемо свої».
Керівник Спілки підприємців Севастополя Марат Тюнін заявив на мітингу, що севастопольських підприємців «змушують платити данину» чиновникам, які приїхали з сусідньої Росії. На думку Тюніна, в Севастополі «відбувається переділ бізнесу».
«Чиновники заїжджі з материка ставляться до нас, як до худоби... Ми тут зібралися не просто так, уже переповнюється чаша», – Марат Тюнін.
Учасники мітингу тримали в руках плакати «В Україні заробив! У Росії віджимають», «Севастопольська влада ігнорує 6 ФКЗ», «Суди в Севастополі проти людей», «Закзбори та уряд Севастополя – у відставку». Учасникам мітингу роздавали листівки з інформацією про доходи російських чиновників у Севастополі та закликами проти корупції.
У квітні 2018 року приблизно 500 чоловік вийшли на узгоджений владою Севастополя мітинг на захист прав підприємців.
Тоді організатори оголосили, що зібрали більше 600 підписів на підтримку резолюції мітингу, в якій закликали припинити «незаконне відбирання власності» у севастопольців, провести «об'єктивні розслідування випадків рейдерських захоплень» комерційних об'єктів, вимагати від депутатів російського парламенту міста схвалити закони, що захищають права севастопольців.
У Криму і Севастополі місцева влада бореться з комерційними будівлями, що оголосили незаконними, в тому числі під знесення йдуть магазини, кафе, торговельні намети на ринках і пансіонати.

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (0 posted):

total: | displaying:

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: