Закарпаття

Громадянин Словаччини залишився без авто і контрабандних цигарок
Початок липня для працівників Закарпатської митниці ДФС виявився плідним на велику контрабандну «рибу». Як не намагався обійти митний контроль громадянин Словаччини, прямуючи автомобілем «Skoda SUPERB» 2011 року випуску через «зелений коридор», однак до його кінця дістатися не зміг. Маючи натреноване око й інтуїцію на контрабанду, працівники митниці спрямували авто в бокс для поглибленого огляду. І там виявили прихований від митного контролю заборонений вантаж.
Та ще й який! У спеціально обладнаних схованках, які спритник вважав надійно засекреченими від працівників митниці, останні виявили 894 пачки тютюнових виробів.
Дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю шляхом використання засобів, що ускладнюють виявлення тютюнових виробів, караються суворо.
Оскільки ці дії порушують правила, передбачені частиною 1 статті 483 Митного кодексу України, було прийняте рішення вилучити і цигарки, і автомобіль. На підставі статті 511 кодексу складено протокол, яким інцидент на кордоні переведено в розряд особливо важких правопорушень. Подальша доля автомобіля буде вирішуватися українським судом.
У горах Закарпаття оселили левеня
Поруч із ведмедями в реабілітаційному центрі на Закарпатті тимчасово оселили левеня Арні.
"Заховали "мацура" позаду вольєрів, біля недобудованого візит-центру. Кажуть, відібрали десь на митниці. Буде квартирувати в Карпатах до осені. Після відправлять до Південної Африки. До речі, малого звати Арні", - повідомляє екскурсовод Ігор Гуледза.
Як раныше повідомляло агентство, у Київському зоологічному парку поселилася родина мунтжаків. Це одні з найменших оленів у світі, які ще й вміють гавкати.
Винахідник паперу із листя отримав найвищу нагороду Закарпатської ОДА
Юний геній Валентин Фречка отримав найвищу нагороду і Закарпатської ОДА. Про це повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА.
«Найвищу відзнаку облдержадміністрації отримав і юний житель Закарпаття Валентин Фречка – випускник школи с. Сокирниця Хустського району, котрий отримав золоту медаль на Олімпіаді юних геніїв у Нью-Йорку (США) за те, що винайшов спосіб виготовляти папір із опалого листя», - зазначається у повідомленні.
На своїй сторінці у Facebook Фречка з цього приводу написав зворушливий пост.
«Дуже незвично себе почуваю.Телефонують знайомі – вітають з перемогою на Genius, телефонують журналісти – все питають і питають. У соцмережах мої фото...  Я зірка! Я зірка? Насправді дуже приємно і гріє душу, що до мене, звичайного хлопця із Закарпаття стільки уваги. Але хочу зазначити, що ім’я Валентин Фречка сьогодні звучить завдяки зусиллям і роботі багатьох людей», - зазначив він.
Власне саме їм  Фречка, за його словами, присвячує всі свої перемоги і медалі.
Як раніше повідомлялося, Фречка отримав золоту меділь на олімпіаді в США за винахід – папір з опалого листя. Хлопець щойно закінчив 11 клас сільської школи.

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (0 posted):

total: | displaying:

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: