Волинь

На Волині страйкують гірники – відмовляються виходити із шахти
Гірники шахти №10 «Нововолинська» страйкують, вимагаючи виплати заборгованої за три місяці зарплатні та виділення коштів на добудову копальні.
Про це повідомляє у Facebook голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.
" 2 липня гірники першої зміни шахти №10 «Нововолинська» відмовилися підніматися на поверхню. Згодом до них приєдналися колеги з другої зміни. Загалом під землею наразі перебуває 47 осіб. До такого кроку вони змушені вдатися через заборгованість із заробітної плати, яка вже становить три місяці. Із шахтарями не розрахувалися за квітень, травень і червень. Окрім погашення заборгованого протестувальники вимагають виділення коштів на добудову копальні", - йдеться у повідомленні.
Волинець зазначив, що будівництво шахти №10 «Нововолинської» розпочали ще у 1989 році. Для його завершення потрібно 500 мільйонів гривень.
Лучанам, які постраждали від шахрайства із “сімками”, повернуть кошти
Приватбанк поверне кошти жителям Луцька, які постраждали від шахрайства із SIM-картками Vodafone. Про це йдеться в прес-релізі Приватбанку.
«Лучани, у яких шахраї через махінації з мобільними номерами викрали кошти з рахунків, отримають свої гроші назад», - йдеться в повідомленні.
Клієнтська база та програмні комплекси банку передбачають найвищий рівень захисту даних і рахунків. Тому все частіше шахраї атакують клієнтів через мобільних операторів. Днями з рахунків 18 лучан зникли їхні гроші. Зловмисники скористалися можливістю перевипуску SIM-карток оператора Vodafone і таким чином заволоділи фінансовими номерами людей, а відтак - і доступами до їхніх рахунків.
Служба безпеки банку в найкоротші терміни провела розслідування цього випадку та спрацювала на випередження. Завдяки цьому було запобігли спробам зняття коштів у низки клієнтів. Однак Vodafone поки що єдиний з операторів, який не підтвердив співпрацю з банком у плані безпеки даних.
Проте оскільки клієнти фінансової установи не винні в ситуації, що склалася, керівництво ПриватБанку вирішило повернути викрадені кошти клієнтам.
З міркувань безпеки Приватбанк радить використовувати контрактні тарифні плани - тоді всі операції щодо зміни SIM-картки будуть проводитися особисто у відділенні компанії з пред'явленням паспорта.
У Vodafone відреагували на інцидент з клієнтом банку: "Ми стикаємося з подібними скаргами клієнтів ПриватБанку. Знаючи про проблему, ми запропонували систему верифікації, яка дозволила б банкам убезпечити своїх клієнтів від такого роду посягань шахраїв і нівелювати вразливість банківських послуг. Ряд банків готові впроваджувати рішення, Приват банк не прийняв нашу пропозицію. те, що банк вирішив компенсувати шкоду своїм клієнтам, говорить про те, що банківська послуга має недостатній захист і верифікацію клієнтів. Ми готові ще раз обговорити з банком наші пропозиції, так як розуміємо важливість надійного захисту фінансових коштів.
Для Vodafone питання безпеки - одне з ключових питань, ми вітаємо запуск інноваційних послуг тільки в тому випадку, якщо вони не несуть ризики для людей. А поки рекомендуємо абонентам користуватися тільки гарантовано захищеними сервісами ".
На Волині освітній табір «Хорунжий» об’єднав молодь з усієї України
Майже місяць  на Волині відбувався Всеукраїнський освітній табір «Хорунжий» – захід, спрямований на збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України, -повідомляють організатори.
Кожен заїзд освітнього табору «Хорунжий» тривав 7 днів. Упродовж заїзду 70 учасників були об’єднані у рої, які мали хоругви з зображенням покровителя рою – одного з знакових постатей в історії України – та кожного дня змагалися за таборову першість.
У рамках програми освітнього табору «Хорунжий» відбувалися заняття із самозарадності, тимбілдингу та домедичної допомоги. Під час перебування на таборі учасники розширювали світогляд на численних історичних лекціях, гутірках з інформаційної безпеки та заняттях, спрямованих на активізацію громадської діяльності. Сплав на байдарках, пейнтбол, стрільби на військовому полігоні, інтелектуальні та спортивні ігри – невід’ємна складова духовного та фізичного гарту таборовиків. На стрільбах та грі у пейнтбол учасники «Хорунжого» відпрацьовували техніку поводження зі зброєю, а сплав на байдарках став відтворенням лекцій про історичну складову місця проведення табору (зокрема, переплав річки Турія Данилом Галицьким у 1310 році), а також реконструював сплави періоду козацької доби. Кожен заїзд освітнього табору «Хорунжий» був названий іменем визначного українського державотворця: перший заїзд носив ім’я Петра Болбочана, другий – Тараса Бульби-Боровця, третій – Григорія Перегіняка, четвертий – Василя Івахіва. Загалом у чотирьох заїздах табору взяли участь 280 юнаків та дівчат з усіх областей України.

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (0 posted):

total: | displaying:

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: