Севастополь

Суд Севастополя дозволив відкрити дитячий табір «Ласпі»
Підконтрольний Кремлю Балаклавський районний суд Севастополя задовольнив клопотання директора табору «Ласпі» й дозволив відкрити заклад, у якому раніше отруїлися діти. Про це повідомляє прес-служба суду.
«Представники Росспоживнагляду заперечували факт того, що санітарний стан харчоблоку табору приведено у відповідність. Однак, заперечували проти відновлення роботи «Ласпі», посилаючись на те, що порушення в повному обсязі не усунуто», – йдеться в повідомленні.
За інформацією прес-служби, постанова не вступила в законну силу й може бути оскаржена.
13 червня Росспоживнадзор виявив «грубі порушення» санітарно-епідеміологічного режиму на харчоблоці в дитячому таборі «Ласпі».
Раніше стало відомо, що дитячий табір «Ласпі» в Севастополі тимчасово закрили за рішенням міської комісії з попередження й ліквідації надзвичайних ситуацій.
Табір «Ласпі» – один із двох таборів, що перебувають у віданні
уряду Севастополя. Він розташований у Ласпинській бухті. Табір був побудований 1957 року.
Після анексії Криму під контролем російських відомств виявилися оздоровчі дитячі табори Криму. Підконтрольний Кремлю уряд Криму передав у федеральну власність Росії, зокрема, майно найбільшого на півострові дитячого табору «Артек».
Помер глава Асоціації національно-культурних товариств Валерій Мілодан
В анексованому Севастополі після важкої хвороби на 81-му році життя помер глава Асоціації національно-культурних товариств Валерій Мілодан.
Під час анексії Росією Криму Мілодан став одним з ініціаторів створення незалежної Української національно-культурного товариства Севастополя (УНКОС).
Мілодан був родом з України, народився в Куп'янську Харківської області, служив на Чорноморському флоті. 1982 року він заснував і очолив Клуб любителів Севастополя, 1992 року став головою Кримського республіканського краєзнавчого товариства, 1993 року заснував Асоціацію національно-культурних товариств Севастополя, з 1999 року був директором Севастопольської міської національно-культурного центру, в приміщенні якого з 2015 року відбуваються культурні заходи та свята севастопольських українців.
2007 року рішенням Севастопольської міськради Валерія Мілодана нагородили почесним знаком «За заслуги перед містом». 2008 і 2013 роках він отримував українські ордена «За заслуги» III ступеня та «За заслуги» II ступеня.
За даними прес-служби підконтрольного Кремлю уряду Севастополя, російський глава міста Дмитро Овсянников «висловив глибокі співчуття рідним, близьким, друзям і колегам голови Асоціації національно-культурних товариств міста Севастополя Валерія Мілодана».

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (0 posted):

total: | displaying:

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: