Парад вишиванок у Хмельницькому

Home | УКРАЇНА | Україна моя неозора | Парад вишиванок у Хмельницькому
image

24 серпня 2013 року Хмельницький відсвяткував 22-річницю з Дня Незалежності України разом із "Свободою". Цього року Хмельницька міська організація ВО "Свобода" провела цілий комплекс заходів, присвячених найвеличнішому та найціннішому святу українців.
Упродовж дня в центрі міста на майданчику біля ТЦ "Дитячий світ" працював ярмарок народних умільців, товарів українського виробництва.
Родзинкою свята став вже традиційний у Хмельницькому святковий Парад вишиванок. У заході взяли участь кілька тисяч хмельничан і гостей міста.
"Щороку до святкової колони долучається все більше й більше хмельничан та гостей міста. Українці приходять святкувати День Незалежності зі "Свободою" сім'ями, родинами. Щоразу в колоні все більше дітей, молоді – ровесників незалежності. Цього року діти тішили своїми оригінальними вишиванками. Колорит вишиванок щороку стає різноманітнішим, як, власне, і саме святкування", – підкреслив голова Хмельницької міської організації ВО "Свобода" Віталій Діденко.
Кількатисячна колона дарувала хмельничанам українські пісні, танці, наповнюючи найвеличніший день для кожного українця справжнім та щирим національним духом та атмосферою свята.
Одягнуті в український національний одяг, учасники святкового Параду вишиванок зі свободівською та державною символікою під стрілецькі та повстанські пісні пройшли центральними вулицями міста – від майдану Незалежності до кінотеатру ім. Шевченка.
Та кількість хмельничан та гостей міста, які взяли участь у Параді, засвідчила – українці єдині, вони готові протистояти будь-яким зайдам і розбудовувати українську національну державу. І сьогодні українці, усі разом, зі "Свободою" на чолі спроможні протистояти наступу антиукраїнських сил.
Святковий Парад вишиванок святковим концертом та народними гуляннями.
Під час концерту хмельничан та гостей міста з Днем народження України вітали народний депутат України свободівець Олександр Мирний, голова Хмельницької міської організації, депутат міської ради від "Свободи" Віталій Діденко, керівник фракції "Свободи" в обласній раді Іван Гончар та кандидат історичних наук, депутат Хмельницької міської ради Олександр Симчишин.
"Незважаючи на потуги ворогів, українська держава є. Можливо, вона не та, за яку віддавали життя мільйони героїв, їй бракує українського змісту, але місія кожного українця своїм словом, своєю дією, своїми молитвами, своєю щоденною працею утверджувати національну ідею, боротися за Україну, за українську владу, власність і гідність. Незалежність і Свобода – це результат багатовікової боротьби, важкої праці і це шанс нарешті стати господарями у своєму домі і збудувати заможну та багату українську державу", – зазначив Олександр Симчишин.
Радість свята хмельничанам дарували українські гурти "Варйон", "ТаРута". Родзинкою концерту став виступ гурту "Rock-H", фантастичний драйв та запал виступу якого не залишив байдужим нікого з присутніх. Свято вдалося на славу – резюмує прес-служба «Свободи».
Станіслав ГАЛИЦЬКИЙ,
«Українське Слово»

Rate this article
4.00


Subscribe to comments feed Comments (1 posted):

Best Galaxy Note 3 Cases on 13/02/2015 06:45:04
avatar
The Galaxy S6 Edge will likely be similar to the Galaxy Note Edge, which is nearly identical to the Galaxy Note 4, but with a rounded edge. If Samsung follows this pattern with the Galaxy S6, we can expect the hardware to be exactly the same as that of the Galaxy S6 Edge other than its curve.
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 1 | displaying: 1 - 1

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: